استانبول

تور استانبول
تور استانبول در سایت تور استانبول
استانبول در تور استانبول

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خانه های سنتی که یالی نامیده میشوند را میتوان در طول تورهای قایق سواری تنگه مشاهده نمود.زیر ساختهای شهر نشینی استانبول مدام در حال تغییر و تحول می باشد. ساختمانهای قدیمی عثمانی اغلب از چوب ساخته شده بودند.
در سال های پیشین تعداد زیادی از ساختارهای بلند در نزدیک شهر ساخته شده بودند که این عمل رشد سریع جمعیت را سبب شد. با محاصره شدن شهرها مردم به استانبول به عنوان شهری با سرعت رشد سریع عازم شدند.
موفقیت و پیروزیهای زیر ساختاری تا سال ۱۹۹۰ شامل تجزیه و تحلیل مشکل محیط زیست بهبود شرایط ترافیک و بهبود کیفیت هوا با توجه افزایش استفاده از گاز طبیعی است.
بوجودآمدن آلودگی آب وهوا توسط تعداد زیادی از تولیدی ها، وسایل نقلیه موتوری و خانوادهها، نیز آلودگی هوا توسط ترافیک نگرانی جمعیت استانبول را اضافه میکند. بیماری های مثل برونشیت و آسم بطور معمول در میان ساکنین مناطق بزرگ تر و وسیع تر شهر کم تر مشاهده میشود زیرا که تراکم جمعیت در اطراف این مناطق کمتر می باشد. تور استانبول در سایت تور استانبول.

6 فکر می‌کنند “استانبول

  1. من فوق دیپلم کشاورزی هستم شاخه پرورش طیور
    ولی سه ساله دربه کارگاه به عنوان منشی و انجام امور حسابداری بان رم افزار پارسیان کار کردم
    خواهش ان اگه کاری مربوط به حرفه من هست ازطریق ایمیلم من را خبر کنید ممنون

  2. سلام بهنام هستم جویای کار هستم تخصص در ساخت و تولید کار در و پنجره upvc دارم. ۰۹۳۶۰۰۵۵۱۳۲

  3. سلام وکیل احمد هستم از افقانستان ۸سال سابقه جوشکاری دارم همرای موسسات خارجی زیاد کار کردم وصرف تکت از موسسات خارجی دارم همرای شرکت های ترکی هم کارکردم . بیکار هستم اگر کاری باشد دربخش های ساخت ساز هنگر.بسته بندی آن. دروپنجره. فنس کاری. استانکو. راویزکاری.

  4. با سلام و خسته نباشید من در حرفه ساخت نصب آبنما و آبشار دارم و هم چنین در تاسیسات آب وفاظلاب از فنی حرفه ای مدرکش دارم ممنون میشم اگر کار در استانبول باشه من رو خبر کنید ممنون میشم ۰۹۳۸۵۵۴۳۹۶۷این شمارم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *