استراحت و تفریح در تور استانبول

تور استانبول در سایت تور استانبول
استراحت و تفریح در تور استانبول

اغلب جا‌های عمومی برای شنا کردن دراستانبول در باکرکوی(Bakırköy)، کوچوک چکمجه (Küçükçekmece)ساری ییر (Sarıyer)و بوغاز(Boğaz) می‌باشند.
درتور استانبول بیرون شهر جزایر; بویوک(Büyükada)، کوچوک (Küçükada)، کاشق(Kaşıkadası)، کینالی (kınalıada)دریای مرمره، سی لیوری (silivri)و توزلا (Tuzla)مانند کیلی یوس (Kilyos)و شیله (Şile)در دریای سیاه می باشند.
هم چنین،کارتال (Kartal)و پندیک (Pendik)هستند. در آدالار(Adalar)عمارت‌های بزرگ تابستانی عصر عثمانی از قرن‌های نوزدهم و بیستم، کالسکه‌های اسبی و رستوران‌های ماهی یک هدف عمومی را تشکیل می‌دهند.
جهت رفتن به آدالارمی‌توان توسط قایق‌ها و قایق‌های پر سرعت، دنیز اوتوبوسی از امین اونو (Eminönü)و کارتال سوار شد. ۹ جزیره، در ۴ منطقه قرار گرفته‌است. شیله یک منطقه ساحلی و توریستی و مشهور ترکیه در دریای سیاه، در ۵۰ کیلومتری استانبول است. کیل یوس (Kilyos)یک پناهگاه ساحلی آرام است که از درب شمالی اروپایی بسفروس ازدریای سیاه دور نیست. محل خوبی برای شنا کردن است و در سال‌های گذشته در میان ساکنین استانبول به عنوان حایی برای گردش عمومی بوده ‌است.
کیل یوس یک پارک ساحلی همراه با رستوران‌ها است.
قسمت اروپایی استانبو ل اغلب از سردترین شهرها در دنیا بوده‌ است.درتور استانبول زیبایی‌های زیادی وجود دارد، اغلب شهربا هوای نیمه ابری همراه است .
با بازارها، کلیساهای روم شرقی و عمارات عثمانی زیبایی تور استانبول دو چندان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *