توریزم ترکیه


توریزم ترکیه
آنتالیا پایتخت توریزم ترکیه
طبق آمار در پایان سال ۲۰۱۴ تعداد خارجیان ملک خریده در استان آنتالیا به ۵۵ هزار رسیده است.در گزارش ثبت اسناد آنتالیا در این استان تعداد ۵۴ هرار و ۳۶۳ خارجی در ۱۷ هزار و ۱۱۷ قطعه زمین ۶ میلیون و ۹۳ هزار و ۲۴۰ متر مربع زمین خریداری کرده اند.از این تعداد اکثریت را روسها تشکیل میدهد و در تعقیب روسها آلمان ها و انگلیس ها مقام دوم و سوم را دارند. در پایتخت توریزم ترکیه یعنی آنتالیا تعداد ۱۰ هزار و ۲۱۳ نفر روس ۷هزار و ۹۴ نفر آلمان و ۵ هزار و ۹۳۸ نفر انگلیس با خرید ملک مقیم شهر های این استان شده اند. چنانکه از نظر خرید بر مبنای متربع در نظر بگیریم آلمانها با خرید ۱ میلیون و ۲۶۷ هزار و ۶۶۷ متر مربع در ردیف اول و انگلیس ها با خرید ۱ میلیون و ۱۴ هزار و ۴ متر مربع در ردیف دوم و روسها با خرید ۸۸۷ هزار و ۵۸۷ متر مربع در ردیف سوم قرار میگیرند. بر مبنای قطعه زمین برسی شده و آلمان ها با خرید ۳ هزار و ۱۰۱ در ردیف اول و با ۲ هزار و ۵۱۷ قطعه روسها در ردیف دوم و انگلیس ها با ۱۳۱۸ قطعه در ردیف سوم هستند.
در پایتخت توریزم ترکیه خارجیانی از کشور های دیگر مثل ایران و ممالک عربی و اروپائی نیز با خرید ملک توانسته اند برای خود اقامت بکیرند.
خرید خانه در پایتخت توریزم ترکیه
اقامت در پایتخت توریزم ترکیه

2 فکر می‌کنند “توریزم ترکیه

 1. با سلام وعرض ادب
  لطفا در خصوص اینکه مابین دو شهر آنکارا واستانبول کدامیک جهت تاسیس یک آرایشگاه زنانه الویت دارد، اینجانب را راهنمایی فرمایید .

  • سلام منصور
   شما با توجه به تخصص کاریتان میدانید که به سالن آرایش در تمام شهر ها نیاز مبرم است. اما رونق کاری بستگی به محل کار و کارآئی شما دارد. خلاصه اینکه در هر دو شهر بزرک از نظر درآمد چندان فرقی نمی بینم.اما من شخصا از استانبول انرژی مثبت میگیرم و اینکه شهری است توریستی. درضمنا زمان های فراغت از مناظر دریا و از جاهای دیدنی بی شمار استفاده میکنید.استانبول برای من همیشه بهترین است.
   ادمین تور استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *