توراستانبول-تور استانبول-۴

توراستانبول-تور استانبول-۴
سازمان همکاریهای اقتصادی دریای سیاه کشورترکیه وکشورهای آلبانی، ارمنستان، آذربایجان، بلغارستان، گرجستان، یونان، رومانی، مولداوی، روسیه و اعضای آن را تشکیل می‌دهند.
توراستانبول-تور استانبول کشورترکیه عضو سازمان ملل متحد است و با اکثر سازمان‌های تحت پوشش این نهاد بین المللی نظیر یونسکو، یونیسف، فائو همکاری تنگاتنگ دارد.دین رسمی ‌کشور ترکیه اسلام است. از کل جمعیت ۷۳ میلیونی این کشور،۹۹/۸درصد مسلمان بوده و تنها ۲%درصد مذهب های دیگرهستند.
توراستانبول-تور استانبول ترکی، زبان رسمی‌و مادری مردم کشور ترکیه است.این زبان یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های دنیا به شمار می‌رود وهم اکنون نزدیک به ۱۱۵ میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان تکلم می کنند.‌کشور ترکیه پل آسیا و اروپا می باشد. همچنان که در این ‌کشور ترکیه با یک فرهنگ چند صدساله آسیایی روبه رو هستیم جلوه‌های تمدن و فرهنگ غربی نمایان است.بخش عمده ای از درآمد ترکیه از صنعت گردشگری حاصل می‌شود این کشور، همه ساله، پذیرای جهانگردان زیادی از سراسر دنیا و به ویژه اروپا می باشد.توراستانبول-تور استانبول.برای ورود به ترکیه نیازی به اخذ ویزا نه می باشد. هر شخصی با داشتن گذرنامه معتبر در هر یک از مبادی ورودی رسمی‌به خاک کشورترکیه ، می‌تواند مجوز سه ماه اقامت در این کشور را اخذ نماید.توراستانبول-تور استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *