تور آیواجیک

تور آیواجیک Ayvacık
چاناک کاله تور آیواجیک
تور استانبول,تورهای ترکیه…ادامه…
آیواجیک در مکانی جای گرفته که از پشت به کوه افسانه ها یعنی کازداغی و یا ایداداغی و از روبرو به دریای اژه وصل شده است یعنی در جایی که سبز جنگل با آبی دریا به هم وصل شده است . این مکان از زمانهای اولیه تا کنون تمدن های بسیاری را در خود دیده است . میسیالیلار(Mysyalılar) و لوویلر(Luviler) و سپس هیتیتها(Hititler) و لیدیاییها (Lidyalılar ) و پارس ها (Persler ) در اینجا حکمرانی کرده اند.در ۳۳۵ قبل ازمیلاد توسط اسکندر فتح شده است و پس ازمرگ اوزیر سلطه پادشاهی برگامادرآمده و بعدا به دست روم ها و بیزانس ها افتاده است . در آخر توسط بیک های سلچوخی اداره میشده است . در جنگ کورتولوش ترکیه (Kurtuluş savaşı) در سال ۱۹۱۹ یونانی ها از راه دریایی آمده و این مکان را به تصرف خود در آوردند ولی بعد از یک سال توسط قوای ملی ترکیه نیروهای یونانی رانده شدند .
تور آیواجیک زمینی , تور آیواجیک هوایی از طریق ازمیر, تور آیواجیک زمینی از راه چاناک کاله, تور آیواجیک از راه بورسا ,تور آیواجیک از استانبول
تور آیواجیک با تور استانبول ویژه عید ۹۲
در هتلهای چهار ستاره با صبجانه مدت تور ۹ روز بوده که یک روز در رفت و یک روز در برگست در راه خواهیم بود پرواز مستقیم از وان به ازمیر از ازمیر تا آیوالیک با اتوبوس (توضیح اینکه از تهران تافرودگاه وان ویافرودگاه ارزروم با اتوبوس بوده و پذیرایی لازم بعمل میآید….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *