زندگی در ترکیه

زندگی در ترکیه با سیاست امروزی:
راهپیمایی شروع شده از آنکارا به استانبول توسط رهبر حزب مخالف(CHP)در ترکیه توسط رهبر این حزب در هفدهمین روز خود با توجه به دمای بالای روز در جاده ادامه داشت.امروز نیز مثل روزهای قبل راه پیمایی از اول روز توسط رهبر حزب استارت خورد.هرچند دما امروز بیشتر از روزهای قبل بود ولی تعداد شرکت کننده در این راهپیمایی بیشتر شده بود.رئیس حزب تاکید کرد از این راهپیمایی دست نخواهیم کشید این راهپیمایی جهت برقراری عدالت در ترکیه است . عدالت برای تمام فرد های این کشور نیاز است. ایشان یادآور شدند کسانی که باعث نابودی عدالت در ترکیه شده اند عظمت این راهپیمایی را نا دیده گرفته اند. تا آمدن عدالت به ترکیه این راهپیمایی ادامه خواهد یافت.
رئیس حزب مخالف یادآور شد :صدای ما را کوه ها دره ها و راه ها دشت ها شنیدند ولی کسانی که عدالت را در ترکیه نابود کردند گوش شنوا ندارند.
زندگی در ترکیه با بحرانهای سیاسی و اقتصادی موجود در ترکیه
زندگی در ترکیه با هزینه های بالا
زندگی در ترکیه به همراه خرید ملک
زندگی در ترکیه با ثبت شرکت
زندگی در ترکیه با شرایط دانشجویی
برای آگاهی از هزینه های زندگی در ترکیه کلیک کنید
.

5 فکر می‌کنند “زندگی در ترکیه

 1. سلام
  و تشکر از راهنمایی های پر حوصله شما
  ازتون راهنمایی می خواستم
  اگه من بیام ترکیه دندانپزشکی تموم کنم ،
  اینده کاری و درامدش رو چطور میبینین؟
  صلاح هست؟
  ممنون از شما

  • سلام
   البته درآمد مثل ایران نیست ولی بازهم با مقایسه دیگر رشته ها (رشته های غیر پزشکی) خوب است.ضمنا فکر نکنید قبول شدن در رشته های پزشکی ترکیه آسان است.چنانکه توانایی قبولی در رشته های پزشکی دانشگاه آزاد ایران را نداشته باشید در ترکیه نیز نمیتوانید قبول شوید.
   ادمین تور استانبول زندگی در ترکیه

  • لطفا بخونید در مورد رشته دندان پزشکی و داروسازی در مورد اجازه کار برا خارجی ها قانون رو سخت کردن در CSGK قانون های کار موجود میباشد
   دندانپزشکی خوبه ولی بین آلمان و یا سوئد ویا نروژ
   ترکیه مالی نیست

 2. دوست عزیز فقط جواب و برام ایمیل کنید دو دختر ۹ و ۱۴ ساله دارم و قصد دارم در استانبول زندگى کنم و تو محله های خوب دنبال خونه هستم امنیت و سطح اموزش تو دبستان و دبیرستان رو میشه بهم توضیح بدید چون خیلی درگیرم کرده

  • در پاسخ به سحر.
   سلام
   سطح آموزش تحصیلی در ایران (مدرسه ایرانیان در استانبول) پایین تر از ترکیه نیست .اما چنانکه هدف شما ماندن در ترکیه است بهتر است در مدارس ترک ادامه تحصیل داشته باشند. در مورد امنیت در این اوضاع نظری ندارم.
   ادمین تور استانبول زندگی در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *