سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در ترکیه
پنج کاری که باید قبل از سرمایه گذاری تجربه اش را داشته باشیم و چنانکه تجربه این ۵ مورد را نداریم یکی یکی تجربه کنیم. تا بتوانیم در ترکیه کار خود را راه اندازی کنیم. راه پولدار شدن سرمایه گذاری و ایجاد شغل برای خود و دیگران با کار کردن به دیگران خیلی فرق دارد.زیرا کارکن در صورت ناکامی سرمایه گذار فقط کار خود را از دست میدهد ولی سرمایه گذار هم کار و هم سرمایه خود را از دست میدهد.۵ تجربه قبل از سرمایه گذاری.
۱ – خورده فروشی
در خرده فروشی با صحبت کردن بین فروشنده و خریدار شما تجربه فروش را به دست خواهید آورد.(با فروشندگی در فروشگاهی میتوانید این تجربه را بدست بیآورید).
۲ – کار در جایی که مشتری با شما مثل طلبکار معامله میکند.مثل فست فود و غذا خوری های پر مشتری که باید کار ها به سرعت انجام بگیرد تا رضایت مشتری جلب شود. و شما باید کاری که به شما محول شده به سرعت انجام داده و هماهنگ با دیگر نیرو ها باشید.
۳ – فروش و بازار یابی
در کار بازار یابی متوجه مشکلات فروش خواهید شد. بخصوص که همیشه رقابت در فروش موجود بوده و خواهد بود.
۴ – روابط عمومی در ارتباط با مشتری
این افراد مجبور هستند با مشتری ها در مواقع ناراحتی و سختی به سرعت ارتباط و مشکلات مشتریان را سرو سامان بدهند. و در مواقع عصبانیت مشتری را به آرامش سوق دهند.
۵ – مدیریت
مدیریت حتی در مغازه ای کوچک به شما طرز رفتار با زیر دستان و هماهنگی کارها در کار خودتان کمکی بس شایان خواهد بود.
به تجربه موارد بالا ریسک از دست دادن سرمایه به حداقل و درآمد بیشتر به حداکثر خواهد رسید.
سرمایه گذاری در ترکیه
سرمایه گذاری در ترکیه با تجارب ۵ گانه
سرمایه گذاری با حداقل ریسک
سرمایه گذاری گارانتی
کار در ترکیه با سرمایه گذاری

۳ –

44 فکر می‌کنند “سرمایه گذاری

 1. سلام من و همسرم دامپزشک هستیم با سابقه کاری ۱۰ ساله در ایران . آیا امکان داره بتونیم در ترکیه بالخص ازمیر کلینیک راه انداری کنیم ؟

  • سلام
   میتوانید با سرمایه گذاری (با ثبت شرکت در ارتباط با کار خودتان) کلنیک خودتان را راه اندازی کنید.
   موفق باشید
   ادمین سزمایه گذاری

   https://t.me/touristanbul
   لینک صفحه اینستا گرام touristanbul.ir

 2. باسلام
  مغازه ها اونجا حدودا از چه مبلغ شروع میشه
  یه جای نسبتا خوب و اجاره چند.ممنون از راهنماییتون

  • سلام
   اقامت که دوتا نمیشود . در صورت اقدام به دومی اولی را ابطال و دومی را صادر میکنند. تازه دوتا اقامت به هیچ دردی هم نمیخورد.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

  • سلام
   عزیز این سوال نیست که مطرح کرده اید. اگه کافه ارزش سرمایه گذاری نداشته باشد اینهمه کافه برند داخلی و خارجی شعبه نمی زدند و یا دیگران کافه دایر نمیکردند و اینکه چقدر درامد دارد بستگی به سرمایه ای که خواهید گذاشت و مدیریتی که خواهید کرد دارد.
   موفق باشید
   سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 3. سلام و عرض خسته نباشید ممنونم از پاسخهای واضح و عالی شما.
  من قصد اجاره رستوران به صورت شراکتی دارم که شریکم هم ایرانی هست. ۱) راه اندازی رستوران به صورت شراکتی هم همون مبلغ ۱۵۰۰۰۰ لیر کافیه؟
  ۲) چند نفر ترک باید استخدام کنیم؟
  ۳) من شنیدم به جای ثبت شرکت میشه جواز کسب رو اجاره کرد و با این روش فقط دو نفر ترک استخدام کنیم کافیه. و اینکه اجاره جواز با ثبت شرکت فرقی نداره و اقامت کاری میشه گرفت. آیا درسته؟
  ۴) به هردومون (من و شریکم) اقامت کاری میدن ؟
  خیلی سپایگذارم از وقتی که میزارین برای جواب.موفق و پیروز باشید

  • سلام
   ۱- شما میتوانید بصورت شراکتی با مبلغ ذکر شده رستوران خودتان را پس از ثبت شرکت به نام دونفرتان تاسیس کرده راه اندازی کنید (اجازه کار و اجازه اقامت خواهید داشت).
   ۲- بستگی به محل کارتان دارد و حداقل یک نفر ترک باید پرسنل استخدام کنید.
   ۳- در مورد اجارهجواز کسب هیچ نشنیده ام و نمیتوانم اظهار نظر کنم.
   ۴- تمام شرکای یک شرکت اجازه کار و اقامت قانونی خواهند داشت.
   موفق باشید
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 4. با تشکر از توجه و پاسختون
  چند سوال دیگه دارم
  اول اینکه شنیدم که برای تاسیس شرکت اول باید خونه اجاره کنم که به عنوان دفتر شرکت معرفی کنم، آیا درسته؟ و اگه درسته ، من که قصد تاسیس کافه دارم میتونن اول کافه رو اجاره کنم و اونجا رو به عنوان دفتر شرکت معرفی کنم یا خیر؟
  دوم اینکه برای تاسیس کافه نیاز به مدرک خاصی هست یا خیر؟
  سوم اینکه ترحیح بر اینه که کافه ی اماده اجاره کنم یا مغازه خالی؟
  با تشکر و سپاس مجدد

  • سلام
   شما میتوانید محل کار اجاره و اقدام به ثبت شرکت کنید. ضمنا کافه آماده همیشه به صرفه خواهد بود. زیرا فرد فروشنده یا موفق نشده و یا به عللی نمیتواند ادامه بدهد و مجبور است به حداقل قیمت هم شده بفروشد. مدرک حرفه بخواهند هم میتوانید در مرحله اول افراد بومی که استخدام خواهید کرد یکی از آنها مدرک مورد نیاز را نیز داشته باشد (تا زمانی که خود مدرک مورد نیاز را دریافت کنید).
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 5. با سلام و ارادت
  در صورت امکان در مورد پروسه، تاسیس شرکت، اجازه کار و اقامت مختصری توضیح دهید.
  برای شروع ابتدا باید از کجا اقدام کنیم‌.
  با تشکر

  • سلام
   اولین کار اقدام به ثبت شرکت در ضمینه کاری که انجام خواهید داد هست (البته سعی کنید اختیازات شرکت را در اساس نامه قدری باز در نظر بگیرید که بعدا اضافه کردن اختیارات شرکت مشکلتر است)سپس گرفتن اجازه کار و اقامت کاری خواهد بود.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 6. با سلام و عرض ادب ممنون از راهنمایهایتان میخواستم ببینم از طریق دفاتر کاریابی بعنوان کارگر میتوان استخدام شد واقامت گرفت و بع دنبال حرفه خود گشت ایا با داشتن قولنامه اجاره خانه میتوان اقامت برای خود و خانواده گرفت یا نه ایا این حقیقت داره بعد از یادگیری زبان ترکی حقوق دریافتی بیشتر میشود با تشکر

  • سلام
   دفاتر کار یابی کار قانونی برای شما نمیتوانند پیدا کنند همه کار ها غیر قانونی و موقتی هستند که این دفاتر برای شما وعده میدهند. اما برای گرفتن اقامت میتوانید با اجاره کردن محل اقامت خود اقدام کنید. اینکه دانستن زبان باعث افزایش دریافتی میشود بستگی به کاری (غیر قانونی) که انجام می دهید دارد.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 7. سلام و عرض ادب من و همسرم و پسر ده ساله ام قصد مهاجرت به ترکیه داریم همسرم کار میناکاری و تدریس انجام میده خودمم رشته هتلداری خوندم میخواستم بدونم چقدر سرمایه میخواد تا بتونیم کار میناکاری را راه اندازی کنیم ایا نیازی هست اول خودم بیام تا از اوضاع اونجا با خبر شوم یا نه کدام شهرها از صنایع دستی استقبال میکنند با ت

  • سلام
   شهرهای توریستی مثل استانبول . آنتالیا . مارماریس. فتحیه. دیدیم .چشمه. ازمیر و….. را میتوانید برای کار انتخاب کنید . ضمنا سرمایه حداقل ۱۰۰ هزار لیر نیاز خواهید داشت.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 8. سلام. من به همراه همسر و پسر ۴ سالم قصد مهاجرت به ترکیه رو داریم. میخواستم بدونم اونجا به یک ایرانی اجازه تاسیس مهدکودک رو میدن و اگه میدن حدودا چقدر سرمایه لازم داره. در ضمن من و همسرم سالها سایقه کار اموزشی در ایران رو داریم و مدرک لیسانس مدیریت اموزش دارم. ممنون از راهنمایی های خوبتون.

  • سلام
   میتوانید مهد کودک تاسیس و یا از برندهای (مهدکودک )موجود نمایندگی دریافت کنید.مقدار سرمایه به نرخ امروزی حدود ۵۰۰ هزار لیر نیاز به سرمایه خواهید داشت.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 9. سلام
  خسته نباشید و ممنون بابت مطالب مفیدتون
  راستش من امسال باید انتخاب رشته کنم ولی هدفم این است که رشته ی شیمی کاربردی یا شیمی محض بخوانم و می خواهم در ترکیه به کار در آزمایشگاه ویا کارخانه اقدام کنم ،حال سئوالم این است که وضعیت آزمایشگاها ویا کارخانه ها در ترکیه ویا شهر ازمیر چطور است؟؟

  • سلام
   در ازمیر و دیگر شهرهای صنعتی ترکیه کارخانه های خصوصی به وفور هست. در کل خود ترکیه نیز به تعداد کافی تحصیل کرده دارد و هر سال نیز بر تعداد آنها اضافه میشود که اینرا در نظر داشته باشید.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 10. با سلام لطفا پاسخ دهید، ممنون از راهنماییهاتون، من جایی تماس گرفتم و به من گفتند ما از طریق روابط اقامت شما و همسرتون رو در ترکیه میگیریم نفری ٢۵٠٠ دلار، و من پرسیدم این چه روشیست گفتند کاملا قانونی و باید بیاید تا مشاوره حضوری بگیرید، گفتم این چه فرقی با روش اجاره ملک یا خرید ملک دارد، که آنها هم سالیاته اقامت میدهند گفتند که با روشهای دیگر شما اجازه کار نخواهید داشت، خواهش میکنم راجع به روشهای اقامت گرفتن و اینکه کدام روش بهتر است که میتوانیم کار کنیم حالا بر طبق تخصص یا تحصیلات که داریم و اینکه آیا اینها درست میگن؟ یه سوال دیگم اینکه از کدام روش بهتر است چون بعد از چند سال به یک کشور خوب دیگر بشه مهاجرت کرد؟

  • سلام
   عزیز در مورد اقامت و اجازه کار بیش از صد سوال جواب هست که میتوانید مطالعه کنید. کافیست قدری زمان بدهید. در مورد واسطه و مشاور ها هیچ نمیدانم و شناختی ندارم. ضمنا با هیچ نوع اقامتی به شما اجازه کار در ترکیه را نمیدهد بلکه اجازه کار (که از طرف کارفرما باید اقدام و برای شما گرفته شود و یا خود کارقرما باشید) داشته باشید میتوانید اقامت کاری نیز دریافت کنید.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 11. سلام و خسته نباشید به شما و دوستان زحمتکشتون.
  من امسال انتخاب رشته دارم و میخواستم بدونم چه رشته ای انتخاب کنم تا بتونم در آینده در ترکیه کار پیدا کنم که حقوقش هم خوب باشه چون قرار شده زمانی که ۱۸ سالم شد و پس از گرفتن دیپلم دانشگاهم رو تو ترکیه بخونم.

  • سلام
   رشته ای را انتخاب کنید که توانایی و علاقه دارید و میدانید که موفق خواهید شد. در هر رشته ای افراد نا موفق و یا بیکار زیاد هست مهم خواستن و توانستن است.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 12. سلام . خسته نباشید من با ۱ میلیارد تو ترکیه در چه زمینه ای میتونم شرکت سهام گزاری کنم ؟ مثلا تو مواد غذایی یا مشاور زیبایی و..یا چی ؟؟ به نظر شما کدام رو انتخاب کنم کلا شما به نظری بدین مرسی

  • سلام
   درارتباط با مهارت و تجربیات شما هیچ نمیدانم .شما دو راه دارید یا باید خودتان در استانبول تحقیق و برسی کنید و یا با مشاوری همانگ کنید که پس از دانستن مهارت و توانایی های شما در سرمایه گذاری شما را همراهی کند.
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 13. سلام .خسته نباشید. دانشجو ترم ۲ دندان هستم ۵۰۰ میلیون پول دارم میخواستم بدونم میشه شرکت سرمایه گزاری کنم ترکیه ؟؟ و خرید ملک ترکیه جزئی از سرمایه گزاری به حساب میاد؟؟ اگه پاسختون مثبته پس هرماه چقدر باید بپردازم؟ و اگه ترکیه سرمایه گزاری کنم بعد فارغ التحصیلم در ایران میشه کار کنم ؟، چخ درمورد رشتم چه درمورد کار دیگه؟ ترک هستم و زبان خارجی هم میتونم حرف بزنم و به زبان استانبولی مسلط هستم مرسی از پاسختون . یه دنیا ممنون

  • سلام
   شما چنانکه مطالب را مرور میکردید متوجه می شدید که با خرید خانه میتوانید اقامت دریافت کنید ولی حق کار ندارید. ولی با سرمایه گذاری میتوانید شرکتی در هر صنفی دایر و اجازه کار قانونی آن را با ثبت شرکت دریافت کنید.برای کار کردن به دیگران با مدرک دانشگاهی باید کاری پیدا کنید که کارفرما برای شما اجازه کار دریافت کند تا کار شما قانونی باشد .
   ادمین سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 14. سلام
  من ۷ ماه بورسا زندگی کردم یعنی تا شهریور امسال.
  الان میخوام با همسر و بچه ام دوباره برگردیم به بورسا البته تا۵ ماه آینده. الان دارم زبانم رو قوی میکنم.
  حدود ۱۵۰ میلیون تومان سرمایه دارم.
  نمیدونم با این پول خونه بخرم یا شرکت ثبت کنم و کار راه بیندازم.
  برای کار فقط تجربه ۱۰ ساله بازار رو دارم و حرفه خاصی بلد نیستم.
  نظر تخصصی شما در مورد ما چی هست؟
  و اینکه کلوب بازیهای رایانه ای و xbox و چندتا میز بیلیارد بعنوان یه شغل در آمد زا میشه روش حساب کرد؟

  • سلام
   شما که ۷ ماه در بورسا بودی باید تحقیق لازم را میکردید و سپس تصمیم میگرفتید.چنانکه کار میتوانید پیدا کنید و از عهده هزینه های زندگی برایید بهتر است خانه خریداری کنید. اما کارهایی که شما ذکر کرده اید شغل های مشکل دار است که توصیه نمیکنم.
   ادمین تور استانبول سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 15. ممنون از پاسختون. میخواستم نظر شما رو راجب خرید ماشین از گرجستان و اوردن به ترکیه بدونم؟

  • سلام
   در مورد گرجستان و قیمت های ماشین در انجا هبچ اطلاعی ندارم . توصیه میکنم در ترکبه از یک خارجی ماشین بدون گمرک بخرید
   ادمین تور استانبول سرمایه گذاری

 16. سلام‌وقت بخیر. من ماما هستم و قصد ادامه تحصیل و کار را در ازمیر دارم. به غیر از اون خانواده ۴ نفری هستیم با ۱۰۰میلیون سرمایه . ماهیانه ۳میلیون تومان از ایران دریافت میکنیم بابت اجاره مسکن. حال با این سرمایه چه کاری بهتر است انجام دهیم؟ و سوال دیگه راجب مامایی هست که میتونم کار کنم و حقوق ماما در ترکیه چقدر هست؟

  • پس از طی مراحل تایید مدرک خود از سوی وزارت بهداشت ترکیه امکان پیدا کردن کار قانونی را خواهید داشت. ولی توصیه میکنم بعدا دنبال این موضوع را پیگیری کنید زیرا زمانبر هست.
   در مورد سرمایه گذاری بهتر است حداقل ١۵٠داشته باشید زیرا مقداری در بدو مراحل اولیه خرج خواهد شد (حداقل ٣٠هزار لیر).
   و با باقی پول میتوانید با ثبت شرکت در ارتباط با کاری که قصد انجام ان کار را دارید به فعالیت قانونی(اجازه کار +اجازه اقامت) بپردازید.
   میتوانید مغازه اسباب بازی فروشی ،خرازی،و … باز کنید . مهم انتخاب محل است که باید خیلی دقت کنید.
   ادمین تور استانبول سرمایه گذاری
   لینک کانال تلگرامی سایت برای تعقیب ما https://t.me/touristanbul

 17. سلام.تجربه چندین ساله در مورد صادرات و بازار یابی در کشورهای روسیه و آدربایجان و… را دارم و علاوه بر زبان فارسی و آذری که تسلط دارم به زبانهای روسی و ترکی استانبولی هم به خوبی تکلم میکنم . میخواستم بپرسم میتوانم در ترکیه کاری در خور پیدا کنم و برای اقامت هم اقدام کنم ؟

  • سلام برای اقامت میتوانید با اجاره کردن خانه ای اقامت یک ساله توریستی دریافت کنید.
   در مورد کار؛ چنانکه از بازار ترکیه به ایران و یا برعکس از ایران به ترکیه اجناسی جهت صادرات و واردات پیدا کردن و به تاجران جهت صادر و یا وارد کردن این اجناس پیشنهاد همکاری دهید بصورت درصدی میتوانید فعالیت داشته باشید.
   ادمین تور استانبول سرمایه گذاری

  • در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی پیدا کردن کار مجوزدار(قانونی که کارفرما برای شما اجازه کار بگیرد تا شما نیز بتوانید اقامت دریافت کنید)
   ممکن نیست مگر کار غیرقانونی که شخصا به کسی توصیه نمیکنم.سرمایه گذاری برای تولید کارگاه هایی هست که به علت کمبود کار به فروش میرسانند با تمام وسایل مورد نیاز حدود صد هزار لیر البته محل کارگاه کرایه ای بوده و باید هر ماه کرایه پرداخت کنید. میتوانید با سرچ
   satılık konfeksiyon
   از قیمت ها میتوانید مطلع شوید
   ادمین تور استانبول
   سرمایه گذاری

  • حداقل ۴۰۰۰۰ لیر با شریک ترک ویا ۱۰۰۰۰۰ لیر به صورت مدیریت محدود ۲۰ درصد از سرمایه در بانک بلوکه میشه بقیه رو میتونید استفاده کنید در ضمن اگه ملک و یا دارایی مانند خودرو و غیره داشته باشید به نام شرکت میتونید ثبت کنید…
   دولت ترکیه از کار آفرینان حمایت میکنه برنامه KOSGEB رو نیز بخونید

 18. سلام
  شما میتوانید امتیاز استانت (دکه) شکلات فروشی ویا نقره فروشی و یا لوازم آرایش فروشی و … را در مراکز بزرگ خرید یکی از شهرهای ترکیه خریداری کنید.
  ادمین تور استانبول سرمایه گذاری در ترکیه

 19. برای اقامت میخواستیم بیایم ۶۰ تومن داریم میتونیم کاری انجام بدیم؟
  مرسی از راهنماییتون

  • سلام
   برای دوستان توضیح دادم میتوانید یکی از کارهایی را که ذکر کردم انجام دهید.البته مهم کارایی و تخصص کاری شماست .تجربه خود یکی از مهم ها است.
   ادمین تور استانبول سرمایه گذاری در ترکیه

  • شما باید شریک تجاری پیدا کنید و اگر ترک بود باید حد اقل ۴۰۰۰۰ لیر سرمایه و ۵ نفر ترک را حقوق بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *