قیمت اجناس در ترکیه

قیمت ها در ترکیه1
قیمت اجناس در ترکیه میوه و سبزیجات
برسی قیمت اجناس در ترکیه
این روزها به علت هوای سرد قیمت میوه و سبزیجات در ترکیه بخصوص در استانبول سیر صعودی دارد.این نیز سبب شده خانواده های کم درآمد وقتی راهی بازار هفته که هر روز هفته در منطقه ای از استانبول بر پا میشود و معمولا از مارکت ها ارزان تر میتوان اجناس را تهیه کرد با زنبیل نیمه پر بر میگردند.برای مثال فلفل سبز از قرار کیلوئی ۳ لیر به ۱۰ لیر لویبای سبز از کیلوئی ۴ لیر به ۸ لیر پیاز کیلوئی از ۳ لیر به ۷ لیر رسید.
هوای سرد همراه با باران و برف که تقریبا تمام ترکیه را احاطه کرده به اکثر زمین های زراعی و محصولات آن ضرر های زیادی را وارد آورده است. اما در این میان دلالان این کار سودهای هنگفتی را به جیب میزنند. میتوان گفت کسی که با ۳۰ لیر هر هفته به بازار جهت خرید میرفت و مواد لازم را تهیه میکرد این هفته فقط توانست نصف مواد لازم را بخرد. کسی که با ۳۰ لیر میتوانست ۱۵ نوع از میوه و سبزیجات بخرد این هفته فقط ۸ نوع از این را توانست در زنبیل خود بگذارد.
برسی قیمت اجناس در ترکیه
تعقیب قیمت اجناس در ترکیه
قیمت اجناس در ترکیه با توجه به سردی هوا
قیمت اجناس در ترکیه شهر استانبول

1 فکر می‌کنند “قیمت اجناس در ترکیه

  1. مرسی از سایت خوبتون مطالب مفیدی دارین من عاشق استانبول هستم فرهنگ و تمدن اصیل و پر باری داره خانه های قشنگ و بی نظیری هم دارن مخصوصا اجناس و کالاهای ارزان مناسبی پیدا میشه پارسال هم با تور لحظه آخررفتم استانبول خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *