قیمت بلیط استانبول

تور استانبول قیمت بلیط استانبول بلیط ۲۵/۱۰/۲۰۱۲

.
.
.
.
.
.
.
.
جهت رفتن به استانبول ترکیه از طرق مختلف می توانید استفاده کنید.که در این بخش مشکل ترین ولی متفاوت ترین راه را برای تان توضیح می دهیم ولی به دنبال ان راه های دیگر نیز به ترتیب توضیح خواهیم داد.
مشکل ترین راه گرفتن بلیط شهر ماکو و پس ار رسیدن به ماکو به بازرگان که حدود ۲۵ کیلو متر است و از مرز بازرگان که عبور کردید سوار دولموش های دوقوبیازیدDoğubeyazıt می شوید تا دوقوبیازید Doğubeyazıt 30-35 کیلومتر است و قیمت بلیط ۵ لیر است.از اینجا می توانید مستقیما بلیط استانبول را که قیمت ان ۸۰ لیر است به گیرید .
یعنی قیمت بلیط استانبول در داخل ترکیه از مرز تا استانبول ۸۵ لیر است به تاریخ امروز.چنانچه به خواهید در طول راه شهرهای بیشتری را به بینید از دوقوبیازید بلیط ارزروم Erzrum و از ارزروم بلیط استانبول به گیرید که قیمت بلیط استانبول حدود ۱۰ لیر گران خواهد بود.و یا از ارزروم Erzrum می توانید با هواپیما تا استانبول را به روید که در این صورت نیز قیمت بلیط استانبول فرق خواهد کرد .
قیمت بلیط استانبول با هواپیما از ارزروم از ۱۰۰ تا ۲۵۰ لیر بستگی به تاریخ و ساعت پرواز ان دارد.

40 فکر می‌کنند “قیمت بلیط استانبول

 1. سلام. من یک اشپز فرنگی (غذای های اسیای شرقی و ایتالیایی) هستم قصد سفر و کار در ترکیه رو دارم شما میتونین بهم کمک کنین؟؟

  • سلام
   شما میتوانید با سرچ aşçı iş ilanları سایت های ترک زبان که آگهی بروز استخدام آشپز دارند را پیدا کرده و آگهی ها را هر روز مرور و در صورت نیاز با کارفرما ها ارتباط برقرار کنید. کار ما راهنمائی دوستان است و کار واسطه گری انجام نمی دهیم.با هر سوالی داشتید مطرح کنید. ضمنا در حال حاضر پیدا کردن کار برای افراد خارجی خیلی مشکل شده است (افراد زیادی از سوریه وارد ترکیه شده اند و با کمترین دستمزد حاضر به کار میشوند).شاید اوضاع سامان بگیرد که از طریق سایت دوستان را مطلع خواهیم کرد.
   ادمین تور استانبول

 2. سامان ۲۸سال قد ۱۹۱ با توانه فیزیکی بالافوقه دیپلمه ده سال سابقه کار در زمینه نصب واجرا متور خانه صنعتی وتعمیر نگهداریه تاسیساته حرارتی برودتی با مدارکه فنی از کاره خودم مطمعنم دوس دارم تو ترکیه یه کار ومکانه خوب داشته باشم یه راهنمایی لطف کنیین

  • سلام اسد
   شما Isıtma-Soğutma Sistemleri Teknisyeni iş ilanları را سرچ کنید تا سایت های ترک زبان در رابطه با آگهی استخدام در ضمینه کاری شما را پیدا کنید.ضمنا آگهی های این سایت ها بروز است.
   ادمین تور استانبول

 3. سلام
  من گراقیست هستم و همسرم مهندس صنایع و مدیر کیفیت و برنامه ریزی در شرکتهای معتبر ایرانی است. قصد دارم به ترکیه مهاجرت کنم . دنبال کار خوب برای خودم و همسرم هستم . خودم ۱۰ سال است در صنف ارایشی و بهداشتی فعالیت دارم و اشنایی کامل به کار چاپ دارم و همسرم هم ۱۴ سال سابقه و مدارک کنترل کیفی دارد. ما یه دختر ۳ ساله داریم و به زبان ترکی اشنایی داریم . لطفا راهنمایی بفرمایید.
  چطور مهاجرت و چطور کار پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام
   جهت پیدا کردن آگهی های بروز در سایت های ترک زبان در رابطه با کارتان میتوانید

   Grafik Tasarımcı iş ilanları را سرچ کنید. در مورد همسرتان endüstri mühendisi iş ilanları را سرچ کنید.در صورت پیدا کردن کار مورد نظر اجازه کار توسط کارفرما گرفته خواهد شد. در نتیجه میتوانید اقامت بگیرید (هم برای خود و هم فرزند و همسر)
   ادمین تور استانبول

 4. سلام مهندس الکترونیک هستم با سابقه ۷ ساله در دوربین مدار بسته تو کارم متخصصم راهنمایی واسه کار ترکیه لطفا

  • سلام
   شما میتوانید güvenlik kamera sistemleri iş ilanları را سرچ و سایت های ترک زبان که آگهی های استخدام کار در رابطه با کار شما دارند را پیدا کنید.
   ادمین تور استانبول

 5. سلام
  مهندس عمران از دانشگاه دولتی ایران با بیش از ۱۰ سال سابقه کار تخصصی در بخش اجرا و نظارت ساختمان در ایران و کشور ونزوئلا روی پروژه های بزرگ مشغول به کار بوده ام آیا ترکیه کار برای مهندسین عمران با سابقه کاری من دارد و حقوق در چه سطحی است من ۳۶ سال دارم

  • سلام
   شما برای یافتن کار از راه اینترنتی اقدام کنید . شرکت های راه وساختمان هر روز تعدادی آگهی استخدام دارند که حتما تعدادی با شرایط شما مناسب خواهد بود. اما در مورد دریافتی مهندسین عمران بین ۲۰۰۰ لیر تا ۸۰۰۰ لیر است.(مواردی هست که رقم ها تا ۲۰۰۰۰ لیر است).
   ادمین توراستانبول

 6. با سلام و احترام و تشکر از راهنمایی های شما
  من رشته ام مدیریت پروژه های IT و تجزیه و تحلیل و برنامه نویسی هست ، مدرک تحصیلی مربوطه، سابقه کار و بیمه هم دارم ، با زبان انگلیسی چجوری بهتر میتونم کارفرما در ترکیه پیدا کنم؟
  تشکر مجدد

  • سلام رضا
   برای یافتن کار در ترکیه IT ve Yazılım Geliştirme İş ilanları را سرچ کنید تا با آگهی های بروز را هر روز بتوانید تعقیب کنید.چنانکه خواستید میتوانید از مترجم گوگول استفاده کنید.
   موفق باشید
   ادمین توراستانبول

 7. باسلام
  من حدود ۱۰ سال سابقه کار در هتلهای ۴و۵ستاره دارم، متاهل،۲۸ ساله ایا میتونم راحت تو ترکیه کار پیدا کنم.زبان ترکی هنوزبلدنیستم
  باتشکر

  • سلام احسان
   شما برای یافتن کار باید به زبان ترکی آشنا باشید دوم اینکه زبان انگلیسی امتیاز خواهد بود برای شما. سوم اینکه راحت هیچ کاری در ترکیه پیدا نمیشود.
   موفق باشید
   ادمین توراستانبول

 8. با سلام میشود در رابطه با کاهش آسیب و پیشگیری از بیماری اعتیاد در ترکیه فعالیت کرد
  مدرک…. مطابق با کارشناس

  • سلام فتانه
   امکان کار پیدا کردن برای شما ممکن است. حتی در صورت داشتن امکانات مالی برای خودتان مرکز فعالیت باز کنید.
   ادمین توراستانبول

 9. سلام آیا با خریدن ملک میشود کار پیذا کرد و تحت حمایت دولت ترکیه قرار گزفت

  • سلام ناشناس
   خرید خانه فقط برای شما امتیاز اقامت را خواهد داد و همین. ولی شما پس از اقامت میتوانید دنبال کار باشید و درصورت پیدا کردن کار اجازه کار توسط کارفرما بگیرید.
   ادمین توراستانبول

 10. سلام از اینکه بتوانم در کشور همسایه فعالیت کنم خوشحال میشوم مدرک من معادل کارشناس میباشد در مورد پیشگیری و مشاوره و آموزش خانواده اعتیاد و نوع برخورد صحیح با این افراد

 11. سلام.مهندس عمران هستم حدود ۴ سال سابقه کار تو انواع شرکت های خصوصی مهندسی دارم. اگه امکان داره برای کار در ترکیه راهنماییم کنید.

  • سلام شما میتوانید برای یافتن آگهی های استخدام inşaat mühendisi iş ilanları را سرچ کنید.
   ادمین توراستانبول

 12. سلام .
  ۲۸ ساله و مجرد هستم .
  مهندس عمران هستم و سابقه ی کار ندارم .
  آرایشگری (کوتاهی و مدل ) بلدم ولی مدرکی تو این زمینه ندارم .
  آیا میتونم تو ترکیه کار کنم ؟

  • سلام
   با کار آرایشگری خیلی مشکل بتوانید برای خودتان کارفرمائی پیدا کنید که به شما اجازه کار بگیرد. ولی در صورت توانائی و اطمینان به کار عمران احتمال پیدا کردن کارفرما که برایتان اجازه کار بگیرد بالاست.
   ادمین توراستانبول

 13. سلام من مهندس برق قدرت هستم برای من کاری اونجا هست!!!چیجوری باید پیگیری کنم !ازطریق شما میشه!!؟؟؟

  • سلام
   شما میتوانید هر روز elektrik mühendisi iş ilanları را در موتورهای جستجو سرچ کنید تا با آگهی های استخدام مهندس برق روبرو شوید.ضمنا در صورت نیاز میتوانید از ترجمه گوگول استفاده کنید.
   ادمین توراستانبول

 14. سلام
  متولد ۶۵
  مجرد
  من به زبان های ازبکی و ترکی آشنایی دارم .
  جویای کار در ترکیه هستم . لیسانس صنایع غذایی دارم و در حال حاضر در ازبکستان مشغول به کار هستم .
  سابقه کار در تولید آجیل، میوه خشک و لبنیات هم دارم .

 15. باسلام برقکاربامدرک فنی حرفه ای دولتی دارای حدود۱۱سال کارمرتبط وکاردر شرکت تابلوسازی تحت لیسانس زیمنس آلمان وپروژهای نفتی وسیمان وفولاد .آماده همکاری با شرکتهای مرتبط رادارم

 16. سلام آیا با خرید ملک امکان کار کردن در ترکیه وجود داره؟
  سوال دومم هم ایه که برای برنامه نویس کامپیوتر اوضاع کار چطوره؟ کار پیدا میشه؟

  ممنون

  • سلام
   با خرید خانه فقط اقامت یک ساله میتوان گرفت و اجازه کار نمیدهند. اما کار برنامه نویسی باید از بهترین بهترین ها باشید.
   ادمینتوراستانبول

 17. با سلام لطفا اطلاعاتی در مورد نحوه خرید ملک در ترکیه بدهید وآیا ما می توانیم ملکی با سند در استانبول خریداری نمائیم. با تشکر

 18. با سلام کارشناس برق قدرت هستم متولد ۱۳۶۹ آشنایی با پست های فشار قوی و رله های حفاظتی و سابقه عملی در واحد رولیاژ برق و همچنین کلیه ی عواملات مربوط به پست های فشار قوی همچنین آذری هستم ممنون میشم اگه نیازی به همکاری داشتید خبرم کنید.
  v_ahmadi2024@yahoo.com

 19. باسلام:
  کریم احمدی
  متولد ۴۸
  متاهل
  تخصص در جوشpipe (برق،آرگون،co2)
  دارای تست فورم از شرکت های بین المللی (توتال ،سامسونک ،هیوندای ،آجیب و….
  پایپ فیتر مسلط به نقشه های ایزومتریک
  با۱۸سال سابقه کار در پروژه های نفت وگاز ،پتروشیمی ،نیروگاهها
  همراه : ۰۹۱۲۶۶۱۳۱۱۶
  برای همکاری منتظر تماس شماهستیم .

 20. سلام من به زبان های :
  ترکی و ازبکی و قزاقی و قرقیزی و ترکمنی و انگلیسی و روسی توانایی صحبت کردن دارم.
  جویای کار هستم . فوق لیسانس دارم و در بخش فن بیان با بهترین اساتید بودم .
  در صورت امکان بهم ایمیل بزنین .
  ضمنا ١٠ سال سابقه تجربی ماساژ و آشپزی دارم به صورت حرفه ای در کشورهای قرقیزستان قزاقستان ایران
  havaasil@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *