هزینه روزانه در استانبول

هزینه روزانه در استانبول ( گران شدن حمل و نقل شهری در استانبول)
گران شدن حمل و نقل شهری در استانبول هزینه های زندگی در استانبول را تحت تاثیر قرار خواهد داد.هزینه حمل و نقل شهری در استانبول از فردا گران میشود.از اول تموز (شنبه) قیمت بلیط شهری ۲٫۶۰ لیر و برای دانش آموزان و دانشجو ها ۱٫۲۵ لیر .بلیط های تخفیف دار نیز ۱٫۸۵ شد.
هزینه روزانه در استانبول: شهرداری استانبول بزرگ قیمت اتوبوس و حمل مسافر ریلی – حمل دریایی را افزایش داد.کارت های ماهانه ای با قیمت جدید ۲۰۵ لیر کارت های تخفیف دار ۱۲۵ لیر و دانشجویی (ماوی کارت) ۸۵ لیر شد.
هزینه روزانه در استانبول:در سفر های داخلی استانبول با کارت های (İstanbulkart) استانبول کارت در اولین سوار برای افراد از ۲٫۳۰ لیر به ۲٫۶۰ لیر برای دانشجو از ۱٫۱۵ به ۱٫۲۵ لیر برای تخفیف دار از ۱٫۶۵ به ۱٫۸۵ لیر افزایش یافت.
هزینه روزانه در استانبول:در سفرهای داخل شهری که نیاز به تعویض خط است نیز برای افراد از ۱٫۶۵ به ۱٫۸۵ برای دانشجو از ۰٫۵۰ لیر به ۰٫۵۵ لیر برای کارت های (Sosyal) از ۰٫۹۵ لیر به ۱٫۱۰ لیر افزایش پیدا کرد.
هزینه روزانه در استانبول:در کارت های ماوی(Mavikart) افراد از ۱۸۵ لیر به ۲۰۵ لیر دانشجویی از ۸۰ لیر به ۸۵ لیر برای کارت های (Sosyal) از ۱۱۰ لیر به ۱۲۵ لیر افزایش پیدا کرد.
هزینه روزانه در استانبول: ضمنا در سفر های یک دو سه پنج ورودی قیمت ها طبق جدول زیر است.
Bir, iki, üç, beş, on geçişlik kartlar ile jeton ücretleri de aşağıdaki şekilde yeniden düzenlendi:
Jeton 5,00 TL
Tek geçişlik bilet: 5,00 TL
İki geçişlik bilet: 8,00 TL
Üç geçişlik bilet: 11,00 TL
Beş geçişlik: 17,00 TL
On geçişlik: 32,00 TL
هزینه روزانه در استانبول در هزینه های زندگی در ترکیه
برای مشاهده سوال و جواب در مورد هزینه های زندگی در ترکیه کلیک کنید

2 فکر می‌کنند “هزینه روزانه در استانبول

  1. سلام ، ممنون از وقتی که برای پاسخ گویی به سوالات میگذارید ، میخواستم بدونم مناطق امن استانبول برای زندگی کدام مناطق است ؟ مناطق امن با سطح فرهنگی خوب ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *