جویای کار در ترکیه

کلیک کنید
استخدام مهندس (کلیک کنید)

– استخدام مهندس تغذیه
– کار در ترکیه استانبول (کلیک کنید)
– آگهی کار در ترکیه (کلیک کنید)
– کار در استانبول (کلیک کنید)

۳ – آرایشگر
– آرایشگر و مانیکوریست (کلیک کنید)
– کار در ترکیه آرایشگر (کلیک کنید)

۴ – تکنسین
– برقکار مونتاژ تابلو (کلیک کنید)
– تکنسین برق (کلیک کنید)

۵ – کامپیوتر
– کار در ترکیه کامپیوتر (کلیک کنید)

۶ – آشپز و گارسون
– استخدام در ترکیه آشپز (کلیک کنید)
– آگهی گارسون در ترکیه (کلیک کنید)
– جویای کار در ترکیه (کلیک کنید)

۷ – طراح و گرافیست
– آگهی کار گرافیست (کلیک کنید)

۸ – مکانیک و تعمیرکار
– کار در ترکیه تعمیرکار خودرو (کلیک کنید)

۹ – پزشکی
– گروه پزشکی (کلیک کنید)
– کار در ترکیه گروه پزشکی (کلیک کنید)

۱۰ – متفرقه
– جویای کار در ترکیه (کلیک کنید)
– کار در پمپ بنزین (کلیک کنید)
– استخدام در نساجی ترکیه (کلیک کنید)
– کار در ترکیه تزریق پلاستیک (کلیک کنید)
– کار در ترکیه نساجی (کلیک کنید)

۱۱ – جوشکار
– آگهی استخدام جوشکار (کلیک کنید)
– استخدام در ترکیه جوشکار (کلیک کنید)
– کار در ترکیه جوشکار (کلیک کنید)

۱۲ – نگهدار کودک و سالمند
– کار در استانبول (کلیک کنید)
– کار در خانه (کلیک کنید)

۱۳- کارگر و پرسنل ساده
– کار در ترکیه آبدارچی (کلیک کنید)
۱۴ – کادر فنی

۱۵ – توریسم و هتل
– جویای کار در ترکیه (کلیک کنید)
به تاریخ اعتبار آگهی دقت نمائید
-باز گشت به صفحه اصلی…کلیک کنید
نیازهای خودرا برای ما بنویسید
دقت: کار واسطه گری انجام نمی دهیم آگهی ها و تلفن های قید شده مربوط به آگهی دهنده های ترک در ترکیه میباشد (کسانی که از ایران تماس میگیرند کد ترکیه رافراموش نکنند)
لطفا به تاریخ اعتبار آگهی ها دقت نمائید و در صورت خاتمه اعتبار آگهی تماس نگیرید
کاریابی در ترکیه…کلیک کنید
جویای کار در ترکیه با تور استانبول
جویای کار در ترکیه آنتالیا
جویای کار در ترکیه آدانا

789 دیدگاه در “جویای کار در ترکیه

 1. سلام من کارشناس ارشد مهندس پزشکی گرایش بیومکانیک هستم سابقه کار یک سال دارم.متاهل هستم.همسرم میخواد ترکیه دندان پزشکی بخونه .من میخوام اونجا استخدام بشم و اون درس بخونه .میخواستم ببینم میشه استخدام دولتی شد.درامدش چطور هست؟ممنون

  • سلام
   استخدام دولتی نه ولی در بخش خصوصی میتوانید کار پیدا کنید. متوسط ۳۰۰۰ لیر درماه درآمد مهندس پزشکی در ترکیه است.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 2. سلام من سابقه زیادی در تاسیسات ساختمان اب سرد و گرم و تعمیرات سرویس های بهداشتی دارم کار برای من پیدا میشه لطفا راهنمای کنید ممنونم

  • سلام
   کار موقتی پیدا میکنید ولی کار دائمی نه.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 3. باعرض سلام وخسته نباشید
  تعدادی از ماناشنوایان ونیمه شنوایان یک ماه دیگر میخواهیم به شهر دنیزلی مهاجرت کنیم.آیاشهر دنیزلی شهر امن و خوبی هست؟ آیا کار برای ماناشنوایان پیدا میشود؟ لطفا راهنمایی فرمایید باتشکر

  • سلام
   دنیزلی از جمله شهرهایی است که پناهندگان جا داده شده اند.در فعل حاضر به هیچ کدام از شهرهای ترکیه نمیشود امن گفت.در مورد کار باید بگویم رشد بیکاری در ترکیه (بخصوص در ماه های آخر)بیشتر شده است یعنی حتی افراد بومی نیز در پیدا کردن کار با مشکل مواجه شده اند.حال چرا ترکیه و چرا دنیزلی را انتخاب کرده اید جای سوال است برای من.
   موفق باشید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

   • سلام دوباره
    ما تصمیم داریم به مدت دوسال ترکیه باشیم و پس از آن به آمریکا برویم. دنیزلی را به این دلیل انتخاب کردیم که یکی از آشنایان اونجاهستند وسه سال است که در آنجا زندگی میکند

    • سلام
     خوبه شما که آشنا دارید و در دنیزلی زندگی میکند حتم دارد اطلاعات او دقیقتر است.
     موفق باشید
     جویای کار در ترکیه

 4. سلام من ۲۵ سالمه چنا مدرک فنی تو زمینه های مختلف دارم که میدونم مدرکش تو ترکیه به درد نمیخوره.ولی در کل اگر استاد کار نباشم کارگر ماهی هستم هر کاری که باشه فرق نمی زود یاد میگیرم.زبان استانبولی در حد درک مطلب و انگلیسی هم همینطور
  میخوام بدونم در صورت سفر به ترکیه چن وقت طول میکشه تا بتونم ی کار برای امرار معاش پیدا کنم

  • سلام
   کار موقتی شاید پیدا کنید ولی امکان پیدا کردن کار دائمی در حد صفر است.مگر آشنایی داشته باشید از ایران که در ترکیه شرکت دارد.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 5. با سلام
  من ۳۰ سال سن دارم و ارشد کامپیوتر خوندم و دوست دارم در ترکیه مشغول به کاربشم البته میتونم در هرشغلی که مربوط به رشته م نباشه کار کنم به نظر شما اونجا حقوقش طوری هست که بشه پس اندازی داشته باشم وارزش شو داره؟
  اگر کاری هست لطفا به من خبر بدید
  باتشکر

  • سلام
   چنانکه در رشته خودتان مهارت و تجربه دارید حنما کار مناسب با دریافتی مناسب پیدا و پس از مدتی شروع به پس انداز هم میکنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 6. سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتون من جویای کار درترکیه هستم ۳۵ سالمه کار تزریق زاماک رو بلدم همچنین انبارداری وبرنامه افیس کامپیوتر ممنون میشم کمکم کنید

  • سلام
   چنانکه مدرک دانشگاهی نداشته باشید پیدا کردن کار دائمی خیلی مشکل است.برای امتحان شانس خودتان میتوانید
   metal enjeksiyon iş ilanları را سرچ کنید تا به سایت هایی که آگهی استخدام در رابطه با کار تزریق فلز را دارند برسید.آگهی ها را برسی و چنانکه آگهی با شرایط شما جور است با آگهی دهنده ارتباط برقرار کنید.ضمنا بهتر است روزمه به زبان ترکی هم داشته باشید تا در صورت نیاز کارفرما ارسال کنید.اگر مورد قبول واقع شد برای مصاحبه به ترکیه بیایید.در غیر این چنانکه بخواهید با این اوضاع به ترکیه بیایید کلی هزینه خواهید داشت و امکان پیدا نکردن کار هم بیشتر از پیدا کردن کار است.
   موفق باشید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 7. با سلام بنده ۲۶ ساله فوق دیپلم حسابداری هستم برا زبان استانبولی کاملا مسلط هستم .میخوام تو ترکیه یه کاری داشته باشم برام چه کاری پیشنهاد میدین.
  شماره تماس: ۰۹۳۹۲۳۱۰۴۴۷

  • سلام
   شما میتوانید آگهی های در ارتباط با استخدام حسابدار را از سایت های ترک زبان پیگیری کنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 8. سلام.خسته نباشید.برای کار تو هتل تو انتالیا قسمت اشپزخانه باید چیکار کنم.سایتی یا شماره ای هست.هتل ایرانی باشه بهتر.ممنون میشم

  • سلام
   شما با سرچ antalyada aşcı yardımcısı iş ilanları میتوانید سایت هایی که آگهی استخدام آشپز . کمک آشپز انتشار میدهند را پیدا کنید.
   موفق باشید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 9. سلام بنده تراشکار هستم با ۱۴ سال سابفه کار تخصصم سرسیلندر تراشی البته کار موتوری هم انجام میدم میخواستم بدونم وظیت کار در ترکیه به چه شکل است با تشکر ۰۹۱۹۰۲۶۸۱۲۰

  • سلام
   فعلا برای کار در ترکیه فکر نکنید تا زمانی که مشکل سوریه حل و پناهندگان سوری به کشور خود باز گردند.زیرا این پناهندگان کار ارزان برای کارفرماهای ترک هستند .
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 10. سلام دوباره
  این سایت چطور سایتی هستش؟
  yenibiris.com
  من تمام فیلدهاشو پر کردم.درواقع اگهی های روزنامه حریت هستش که وقتی میخوای کاری رو دنبال کنی میره به این سایت.و در واقع مثل روزنامه های ایران نیست که مستقیم شماره یا ایمیل و آدرس بذاره.
  ممنون میشم ی توضیح مفید بدید.اینکه این سایت حق عضویت هم میخواد؟ چون هرچی گشتم نتونستم پید کنم
  چندتا کار در مورد تخصصم بود که در انتها bü iş başvür رو باید زد و فقط قسمتی برای پیغام نمایش داده میشه . بنظر میرسه سیستم کاریابی ترکیه با ایران متفاوت هستش.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سلام
   اول باید عضو شوید که برای تکمیل فرم عضو شدن در صفحه اول بالای سمت راست میتوانید üye را کلیک کنید. سپس امکان دیدن باقی آگهی را دارید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 11. سلام خسته نباشین.من متاهل و کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم.آموزشگاه زبان دارم و به زبان انگلیسی و استانبولی مسلط هستم.میخواستم ببینم میتونم تو استانبول بخاطر اینکه خانومم میخواد دکترا بخونن من هم مرتبط با کارم اونجا فعالیت داشته باشم؟رزومم به استانبولی آماده کردم همراه با سابقه ی بیمم.چه کمکی میتونین بکنین برام؟آیا سایتی بخصوص تو این زمینه سراغ دارین تا سرچ کنم؟ممنون بابت وقت گذاشتنون به حقیر.

  • سلام
   چنانکه شما در ایران آموزشگاه دارید میتوانید ضمن حفظ آموزشگاه به ترکیه رفت آمد کنید.اما چنانکه قصد ماندن در ترکیه را دارید میتوانید با سرچ
   Dershane ve ingilizce Kursları İş İlanları به آگهی های استخدام در مورد تدریس برسید.ضمنا میتوانید تدریس خصوصی در منازل نیز داشته باشید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 12. سلام
  راستش باید ی تشکر ویژه بکنم بابت حتی وقتی که برای خوندن میگذارید
  چند مورد از سوالاتم رو فهرست ور مینویسم و بسیار ممنون میشم پاسخ بدهید.
  ۱- امکان پیشرفت در حال حاضر در کشور ترکیه نسبت به رشته و سابقه بنده به چه صورت هست . با توجه به اینکه شنیدم خارجیان مقیم ترکیه با توجه به پناهجویان سوری که تعدادشان کم نیست به دنبال کار هستند.
  ۲-در حال حاضر در ایران بنده حدود دو تومن حقوق میگیرم (در مشهد) و خب آیا بعد از مدتی کار کردن در ترکیه به چه سطح حقوقی میشه رسید. بیشتر قانون مند بودن نظام حاکم بر کار و کارگر برایم مهم هستش
  ۳-آیا کار فرمایان ترکی حاضر به درخواست اجازه اقامت کار برای افراد خارجی هستند و بعد هم آیا اداره کار این اجازه رو بدون بررسی وجود نیروی کار ترکی (که باید بعد از آگهی زدن اگر نیروی مورد نظر نبود از نیروی خارجی کمک گرفت) صادر خواهد کرد؟
  ۴- آیا مدارک فنی حرفه ای گرفته شده در ایران مورد تایید هستش؟ چه مشاغل خاص تری برای گستره مکانیک نیاز هستش.که من بصورت فشرده دوره های تکمیلی رو هم بگذرانم

  من با تحقیق خوب و علم به تمام مواردش میخوام اقدام کنم چون از بابت اینکه حالا ی حقوقی میاد و زندگی میگذره مشکل ندارم. یکسری مسایل خیلی بیشتر آزار دخنده تر است . از برخورد مردم و عصبی بودن آنها تا ….
  بازهم از وقتی که میگذاری واقعا ممنونم

  • سلام
   گرفتن اجازه کار به عهده کارفرما است .در صورت نیاز کارفرما به نیروی کارشما (باید به عللی شما را به بومی ها ترجیح بدهد کارآیی بالای شما و یا تجربه و تخصص در رشته تان و یا …) تا شما را استخدام به طریق قانونی (گرفتن اجازه کار و بیمه ..) بکند.
   در ترکیه چنانکه کارفرما از کار و راندمان شما راضی باشد مشکلی نخواهید داشت و هر شش ماه به حقوق و مزایا اضافه خواهد شد.اما چنانکه راضی نباشد هر روز احتمال از دست دادن کار را دارید (البته با پرداخت حق و حقوق).شما نیز نمیتوانید به جایی شکایت کنید زیرا تمام حق و حقوق از نظر قانونی پرداخت شده است و اداره کار نمیتواند شما را به کار باز گرداند (مثل ایران).چنانکه مشغول به کار هستید و زندگی آرامی دارید نیاز به ماجراجویی نیست .مشکلات اجتماعی و کاری در ترکیه نیز به وفور هست. این همه مهاجر در ترکیه همه انتظار رفتن به کشورهای اروپایی را میکشند.
   ضمنا مدارک فنی حرفه ای ایران در ترکیه اعتباری ندارد.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

   • سلام مجدد
    این گفته شما :
    “چنانکه مشغول به کار هستید و زندگی آرامی دارید نیاز به ماجراجویی نیست .مشکلات اجتماعی و کاری در ترکیه نیز به وفور هست. این همه مهاجر در ترکیه همه انتظار رفتن به کشورهای اروپایی را میکشند.”

    بسیار بیشتر اهمیت دارد . چرا که خب بهر حال بنده که از صفر شروع کردم بعد از چند سال به حد بدی نرسیدم.دوبار هم شروع به کار زدم اما با این بازار ایران نشد و خودم بیشتر دنبال تولیدی در ایران هستم.
    با توجه به فرمایش جنابعالی موندن بهتر است.بنده خودم هم دو دل هستم که آیا اقدام کنم یا نه.
    بسیاری از دوستان هم همین نکته شما رو گوش زد میکنند که اگر ذره ای شک داشته باشی اصلا بفکر نباش

    • سلام
     به حرف همه گوش کنید از جمله من .ولی کاری که دلتان میخواهد انجام دهید (این فلسفه سخصی من است). دقت کنید حرف دل را نه حرف عقل را .
     موفق باشید
     ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

     • سلام
      راستش منکه خودم خیلی دوستدارم مهاجرت کنم و مخصوصا تو ترکیه زندگی کنم
      این آرزوی قلبی منه
      مشکلی از بابت کار کردن هم ندارم

  • سلام
   آمدن به ترکیه فقط پاسپورت با تاریخ معتبر (حداقل ۵ ماه مانده به اتمام تاریخ اعتبار ) کافی است.اما پیدا کردن کار دائمی در ترکیه برای خارجی ها ی بدون مدرک دانشگاهی در این اوضاع ترکیه مشکل است.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 13. یک سوال دیگه هم دارم
  در صورتی که جواب مثبت باشه بهتر است خودم شخصا برم ترکیه یا از ایران اقدام کنم.و هزینه های ماندن در ترکیه چقدر است
  با تشکر

  • سلام
   قیمت اقامت در هتل های ترکیه با ایران چندان فرقی ندارد. غذا هم به همین شکل
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 14. سلام
  من ۳۲ سال سن و لیسانس مکانیک ساخت و تولید دارم – ۵سال سابقه کار در زمینه خودرو و قطعات وابسته و مسلط به بسیاری از نرم افزارهای طراحی هستم (سالید و کاتیا و اتوکد انسیس و …) دوسال هم مدیر فنی مهندسی آر اند دی بودم.زبان آذری و بیشتر ترکی استانبولی هم بلدم.
  میتونم این ریسک رو بکنم که دنبال کار در ترکیه باشم-تراش کاری و فرز کاری و موارد کنترل کیفیت و جوش رو هم کار کردم-از نظر حقوق و غیره اگه توضیح مختصری بدید بسیار سپاسگذار میشوم

  • سلام
   البته که میتوانید کار مناسب با تجربیات خودتان را پیدا کنید.اما در مرحله اول نیاز برای آمدن به ترکیه نیست .شما که به زبان ترکی هم آشنایی دارید آگهی های استخدام سایت های ترک زبان را هر روز مرور و در صورت پیدا کردن آگهی مورد نظر با آگهی دهنده ارتباط و در صورت نیاز روزمه (به زبان ترکی) به طریق ایمیل ارسال کنید .در صورت دعوت به ملاقات حضوری میتوانید فردایش در محل ملاقات حضور پیدا کنید.ضمنا پاسپورت آماده داشته باشید(با حداقل ۵ ماه دارای اعتبار)
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 15. سلام من کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی روستایی از دانشگاه تهران هستم. ۳۵ سالمه و مجردم. خودم آذری هستم. ترکی استانبولی هم بلدم. میخواستم ازتون بپرسم برا رشته من کاری توی ترکیه پیدا میشه؟ چه جمله ای رو میشه توی سایت های ترکیه سرچ کرد؟ تا حدی هم کامپیوتر بلدم وورد و اکسل به صورت متوسط و اینترنت.

  • سلام
   شما در صفحه دیگری نیز همین سوالات را مطرح کرده اید که در همان صفحه جواب داده شده است.
   لطفا بروی کار در ترکیه کامپیوتر کلیک کنید.ضمنا سوال جدیدی داشتید مطرح کنید
   موفق باشید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 16. سلام.۳۰سالمه.کارشناسی اموردام خوندم وتسلط کامل به پرورش مرغ گوشتی دارم وسه سال سابقه کارتومرغداریهای صنعتی دارم.درضمن icdlهم دارم وزبان ترکی هم بلدم البته نه ترکی استانبولی..لطفا براپیداکردن کار توترکیه راهنماییم کنید.

  • سلام
   شما باید در سایت های ترک زبان دنبال آگهی بگردید.آگهی های مناسب با شرایط خودتان را هر روز جدا و ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز روزمه و سپس باید شخصا برای مصاحبه بروید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 17. سلام
  من دارای ٣٣ سه سال سابقه کار هستم از شرکت ملی نفت ،دارای مدرک ارشد مدیریت هم هستم ،۶٠ ساله هستم ،باید از چه طریقی اقدام کنم ،جهت پیدا کردن شغل؟

  • سلام
   شما میتوانید با سرچ petrol iş ilanları به سایت های دارای آگهی استخدام در رابطه با شرکت های نفتی را پیدا و آگهی ها را مرور کنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 18. سلام بنده دارای لیسانس حسابداری و مدارک icdl درجه یک و دو کامپیوتر و مدرک معتبر انگلیسی هستم مجردم انواع مختلف کارهای ساختمانی هم انحام میدم به غیر گچ و سنگ کاری

  • سلام
   شما تنها از طریق مدرک تحصیلی تان میتوانید کار دائمی پیدا کنید.البته مهارت در زبان انگلیسی و کامپیوتر امتیازاتی است که شما را بر دیگر لیسانس های حسابداری مقدم میکند. بهتر است muhasebeci iş ilanları را سرچ کنید تا مروری بر آگهی های استخدام حسابدار دادشته باشید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 19. سلام بنده ۲۹ ساله دارای مدرک مهندسی جوش هستن و ۵ سال در زمینه کنترل کیفیت جوش کار کردم و مدارک بازرسی فنی در زمینه جوش را هم دارم
  نقشه کشی اتوکد و واسه رو هم کامل مسلط هستم.
  آیا میتونم کاری در ترکیه پیدا کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام
   تمام دوستانی که مدرک دانشگاهی دارند شانس پیدا کردن کار در ترکیه برایشان هست.شما میتوانید با سرچ استخدام مهندس جوش یعنی
   kaynak mühendisi iş ilanı را سرچ و با مطالعه آگهی های استخدام مهندس جوش در ترکیه درصد پیدا کردن کار در ترکیه برای خودتان را ارزیابی و مراجعات ایمیلی کنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 20. سلام من امیر هستم الان ترکیه هستم ۷سال کار شبکه فیبر نوری انجام دادم الان دنباله کار هستم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • سلام
   ننوشته اید که مدرک دانشگاهی دارید یا نه اگر دارید در چه رشته ای . تنها راه برای شما مرور آگهی های استخدام روزانه در ترکیه است .بخصوص آگهی های استخدام شهری که در آن اقامت دارید. برای جستجوی آگهی ها در سایت های ترک زبان fiber optik iş ilanları را سرچ کنید.
   موفق باشید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 21. با سلام

  من دارای ۱۵ سال سابقه کاردر بخش فروش و بازاریابی شرکتهای بازرگانی و دارویی ایران میباشم..ایا شغلی مرتبط جهت شرکتهای ایرانی در استانبول برای من وجوددارد؟

  • سلام مرجانه
   برای کار در بخش فروش در ترکیه > مرحله اول مدرک دانشگاهی و تکلم سلیس زبان ترکی از ملزومات است.در صورت داشتن این ۲ و با توجه به سابقه ۱۵ ساله شما امکان پیدا کردن کار در شرکتها را دارید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 22. برای رشته های هنری ،خوشنویسی با قلم و خودکار هنرجو میشه پیدا کرد؟
  برای ی خانواده دو نفره ،کدام شهر از نظر پیدا کردن کار و مسکن بهتره؟ممنون از توضیحات و توجه شما

  • سلام فرزاد
   خوشنویسی فارسی البته مشکل بتوانید در ترکیه هنرجو پیدا کنید .البته اگر هم شد کافی نخواهد بود.
   در تمام شهر های ترکیه امکان پیدا کردن کار هست(بستگی به تخصص کاری دارد).اما استانول به علت مرکز تجاری بودن ترکیه امکان کار بیشتر از شهرهای درگر است.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 23. سلام من در ایران تور گاید هستم میتونم با مدرک ایران استانبول تور لیدر یا تور گاید شم؟

  • سلام امیر
   در صورت آشنایی به زبان ترکی و داشتن مدرک دانشگاهی امکان پیدا کردن کار را البته دارید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 24. سلام
  من کارمند هواپیمایی بودم و تازه استعفا دادم
  میخواستم ببینم برای کار در فرودگاه
  کجا باید مراجعه کنم
  ممنون میشم کمکم کنید

  • سلام
   شما در ایران کارمند هواپیمایی بودید یا در ترکیه
   برای کار در فرودگاه باید به شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید. میتوانید Havayolu iş ilanlarının iş ilanları را نیز سرچ کنید تا به آگهی های استخدام در رابطه با هواپیمایی برسید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 25. با سلام من سرمهندس کشتی هستم میخواستم بدونم بازار کار برای رشته و تخصص من به چه شکل هست من ۱۰ سال سابقه کار دارم با تشکر لطفا جواب را از طریق ایمیل ارسال کنید سپاس

  • سلام نیما
   برای پیدا کردن آگهی های استخدام مهندس کشتی بهتر است gemi mühendisliği iş ilanları را سرچ کنید تا به سایت های مربوطه برسید.
   در مورد دستمزد نیز باید گفت برای شروع مهندس بدون تجربه از ۲ الی ۳ هزار لیذ در ماه پرداخت میکنند (بستگی به دانشگاه و اطلاعات فرد دارد).
   البته شما که تجربه کافی دارید در صورت تایید کارفرما در حدود ۵۰۰۰ هزار لیر باید دریافتی داشته باشید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 26. سلام و تشکر بابت جواباتون
  من نصاب کاغذ دیواری و کفپوش و پارکت و لمینت هستم
  آیا برای من هم کاری پیدا میشه تو ترکیه
  و هزینه و حقوق با هم تناسب دارن؟
  ممنون ک جواب میدین

  • سلام پیام
   البته امکان پیدا کردن کار را دارید ولی اکثرا کارها موقتی است.زیرا کارفرما ها برای شما اجازه کار نمیگیرند و شما را بصورت غیر قانونی (بدون گرفتن مجوز اجازه کار) بکار میگیرند.حقوق دریافتی کفاف زندگی را میکند ولی برای پس انداز نه .
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *