جویای کار در ترکیه

لینک مربوط به سایتهایی است که آگهی های استخدام جهت خارجی ها منتشر میکند.دوستان جویای کار میتوانند وارد سایت و آگهی را برسی و در صورت داشتن شرایط فرم تقاضا را پر و ارسال کنند.(لازم به ذکر است به تاریخ آگهی ها دقت شود)(جویای کار در ترکیه به همراه نوشته های گروه تلگرامی سایت https://t.me/joinchat/GNt2gkLwFw3GkXMaXtLEew با مطالب جدید….کلیک کنید)
۱ – کار در مبلمان و نجاری
۲ – مهندس و معمار
– استخدام در استانبول
استخدام مهندس (کلیک کنید)

– استخدام مهندس تغذیه
– کار در ترکیه استانبول (کلیک کنید)
– آگهی کار در ترکیه (کلیک کنید)
– کار در استانبول (کلیک کنید)

۳ – آرایشگر
– آرایشگر و مانیکوریست (کلیک کنید)
– کار در ترکیه آرایشگر (کلیک کنید)

۴ – تکنسین
– برقکار مونتاژ تابلو (کلیک کنید)
– تکنسین برق (کلیک کنید)

۵ – کامپیوتر
– کار در ترکیه کامپیوتر (کلیک کنید)

۶ – آشپز و گارسون
– استخدام در ترکیه آشپز (کلیک کنید)
– آگهی گارسون در ترکیه (کلیک کنید)
– جویای کار در ترکیه (کلیک کنید)

۷ – طراح و گرافیست
– آگهی کار گرافیست (کلیک کنید)

۸ – مکانیک و تعمیرکار
– کار در ترکیه تعمیرکار خودرو (کلیک کنید)

۹ – پزشکی
– گروه پزشکی (کلیک کنید)
– کار در ترکیه گروه پزشکی (کلیک کنید)

۱۰ – متفرقه
– جویای کار در ترکیه (کلیک کنید)
– کار در پمپ بنزین (کلیک کنید)
– استخدام در نساجی ترکیه (کلیک کنید)
– کار در ترکیه تزریق پلاستیک (کلیک کنید)
– کار در ترکیه نساجی (کلیک کنید)

۱۱ – جوشکار
– آگهی استخدام جوشکار (کلیک کنید)
– استخدام در ترکیه جوشکار (کلیک کنید)
– کار در ترکیه جوشکار (کلیک کنید)

۱۲ – نگهدار کودک و سالمند
– کار در استانبول (کلیک کنید)
– کار در خانه (کلیک کنید)

۱۳- کارگر و پرسنل ساده
– کار در ترکیه آبدارچی (کلیک کنید)
۱۴ – کادر فنی

۱۵ – توریسم و هتل
– جویای کار در ترکیه (کلیک کنید)
به تاریخ اعتبار آگهی دقت نمائید
-باز گشت به صفحه اصلی…کلیک کنید
نیازهای خودرا برای ما بنویسید
دقت: کار واسطه گری انجام نمی دهیم آگهی ها و تلفن های قید شده مربوط به آگهی دهنده های ترک در ترکیه میباشد (کسانی که از ایران تماس میگیرند کد ترکیه رافراموش نکنند)
لطفا به تاریخ اعتبار آگهی ها دقت نمائید و در صورت خاتمه اعتبار آگهی تماس نگیرید
کاریابی در ترکیه…کلیک کنید
جویای کار در ترکیه با تور استانبول
جویای کار در ترکیه آنتالیا
جویای کار در ترکیه آدانا

رشد بیکاری در ترکیه:
رشد بیکاری در ترکیه مهار نشده و رو به افزایش است.اداره آمار ترکیه(TÜİK ) تعداد بیکاران را در سال ۲۰۱۷ نسبت به اول ماه سال قبل مقایسه و ارقام را متشر کرد.
در کل مناطق ترکیه تعداد بیکاری در ترکیه از افراد ۱۵ سال به بالا در اولین ماه سال جاری با مقایسه اولین ماه سال قبل ۶۹۵ هزار نفر افزایش و ۳ میلیون و ۹۵۸ نفر رسید .با این تعداد نسبت بیکاری در ترکیه…..ادامه مطلب کلیک کنید.

952 فکر می‌کنند “جویای کار در ترکیه

 1. سلام من دانشجوى کارشناسى مهندسى نرم افزارسال اولم
  میخواستم بدونم براى ادامه تحصیل براى ارشد معدل لیسانسم باید چند باشه
  و اینکه بازار کار برنامه نویسى تو ترکیه خوب هست یا نه؟

  • سلام
   بستگی به دانشگاهی که انتخاب خواهید کرد زیاد بستگی دارد. برای مثال برای ادامه در دانشگاه خاورمیانه که انگلیسی زبان هم هست بالاترین معدل شانس شما را بالا خواهد برد. ولی دانشگاه هایی هم هست که بدون توجه به معدل شما قبول خواهند کرد. البته بعد از سه سال چی خواهد شد نمیدانم. ضمنا بازار کار برنامه نویسی در صورت توانایی همیشه خوب بوده و خواهد بود
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه
   لینک کانال تلگرامی سایت تور استانبول https://t.me/touristanbul

 2. سلام همسر من دکترا اموزش زبان انگیلیسی داره وبه زبان ترکی هم مسلطه ایا میتوان کاری خوب در ترکیه پیدا کرد؟ بیشتر کار در دانشگاه مد نظر هست ممنون

  • سلام
   برای کار در دانشگاه ها نیاز هست با دانشگاه های مد نظر مکاتبه کنند.ضمنا میتوانند با پیگیری آگهی های استخدام در سایت های ترک زبان کار مناسب در آموزشگاه های زبان نیز پیدا کنند.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 3. سلام وقتتون بخیر من مهندس الکترونیک و راهبر مترو هستم ۸سال سابقه کار دلرم که۶سالش مربوط به مترو هستش گپاهینامه قطار دارم که این مدرک بین المللی هستش۳۲سالمه متاهل هستم و همسرم۲۸سالشونه و کارگاه سفالگری دارن متقاضی کار در ترکیه هستیم البته اگه مربوط به شغل حرفه من باشه که بهتر
  ممنون میشم راهنماییمون کنید

  • سلام
   مهندس الکترونیک یکی از رشته هایی بشمار میرود که در ترکیه بازار خوبی دارد. ضمن اینکه در صورت توان مالی میتوانید کارگاه سفالگری نیز راه اندازی کنید. بهتر است آگهی های استخدام بروز مهندس الکترونیک را از سایت ترک هر روز پیگیری کنید. توصیه میکنم روزمه آماده به زبان ترکی نیز داشته باشید که در صورت نیاز به کارفرماها ارسال کنید.
   ا مین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 4. سلام همسر م مدید مالی هستن ولی مدرک ندارن و خودم مدرک حسابداری هواپیمایی از ژنو دارم …برای مهاجرت به ترکبه میتونیم کاری پیدا کنیم

  • سلام
   فکر نمیکنم که کار مناسب را پیدا کنید.زیرا حتی کسایی که مدرک دانشگاهی دارند به سختی کار (قانونی) پیدا میکنند .
   ادمین تور استانبول جویای کاردر استانبول
   کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 5. سلام…لیسانس..طراحی لباسو دارم..آیا اگه بخوام به ترکیه مهاجرت کنم فرصت شغلی برام هستش ممنون میشم اگه جواب بدین❤

  • سلام
   دوستان بدانند کسانی که مدرک دانشگاهی دارند امکان پیدا کردن کار(قانونی) در ترکیه را نیز دارند.بخصوص شما که میدانید ترکیه ۷۰ درصد پوشاک اروپا را تامین میکند.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 6. سلام ۲۱سال سن دارم کارمم نصاب کاغذ دیواریم تو ایران کارمم خوبه میخواستم بدونم بدونم این کارو میتونم اونجا هم ادامه بدم ممنون

  • سلام
   در صورت داشتن سرمایه کافی برای تاسیس شرکت و محل کار برای خود میتوانید درآمد خوبی داشته باشید . در غیر این بهتر است در ایران به کار خود که کارتان هم خوب هست ادامه دهید تا زمانی که سرمایه کافی را پیدا کنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 7. با سلام من و همسرم که ۲۹ سالشه تصمیم داریم به ترکیه بریم همسرم ماهی ۲ تومن سود از اجاره خونمون میگیره و۱۰۰میلیون نقد داره ولی چون زبانمون خیلی خوب نیست و اینکه مدرک خاصی نداریم(من کارشناسی مدیریت صنعتی دارم و همسرم گرافیک خوندن) نمیدونم اومدنوم درسته یا خیر.ولی ایشون علاقه دارن شعل آزاد داشته باشن
  اول اینکه برای شعل آزاد نیاز به مدرک زبان ترکی هس؟دوم اینکه چه شغلی از نظر شما خوبه و در کدوم شهر؟سوم اینکه اصلا اونجا به ما مغازه اجاره میدن؟ممنون میشم راهنماییمون کنین

  • سلام
   قدری بیش از صد را در نظر بگیرید. چون در شروع جهت ثبت شرکت(برای تاسیس محل کار حتی مغاره کوچک شرط اول است) و اجاره کردن خانه و وسایل خانه هزینه خواهید کرد(حدود ٣٠ هزار لیر ).در مورد انتخاب شغل برای مثال مغازه لوازم تحریر در نزدیکی دبستان یا دبیرستان بزرگ ….که البته نیاز هست تا روحیه شما را بدانم تا سمتی را نشان دهم که درصد موفقیت تان بالا باشد.برای مغازه شهرهای کوچک را توصیه میکنم. مثل تکیرداغ در ١۵٠ کیلومتری استانبول و یا الانیا که همه میدانند.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 8. سلام
  بنده فوق لیسانس عمران سازه دارم از دانشگاه سراسری ولی سابقه کاری انچنانی ندارم به زبان ترکی هم مسلطم
  با این شرایط یه کار میشه تو ترکیه پیدا کرد؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

  • سلام
   چنانکه در ایران نتوانسته اید کار پیدا کنید در ترکیه نیز نمیتوانید . زیرا در ترکیه نیز هم به اندازه کافی تحصیل کرده و هم نابغه و هم پارتی وجود دارد. تازه خارجی بودن خود امتیاز منفی برای پیدا کردن کار دائمی هست. خلاصه اینکه باید در حود توانایی رقابت را ببینید. شما که به زبان ترکی مسلط هستید آگهی های استخدام را پیگیری کنید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 9. سلام من ۳۲ سال دارم و فوق لیسانس معماری هستم با رزومه کاری خوب و موجه ایا در ترکیه شغل مناسب با در امد موجه برای من وجود دارد؟!.،..

  • سلام
   البته روزمه کاری خوب یعنی توان بالا با مهارت های تخصصی . به همراه روزمه مدرک زبان ترکی و البته آشنایی با آن توان پیدا کردن کار مناسب را خواهد داد.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 10. سلام .
  من طراح گرافیست هستم و در ترکیه زندگی میکنم دنبال یه شرکت ایرانی برای کار میگردم شما اطلاعی دارید .و خواهرم در ایران ۱۰ سال مدیر رستوران بوده و اینجا دنبال کار میکرده .

 11. سلام من لیسانس نرم افزار ولی شغلم دسترسی با طناب و کار در ارتفاع با مدرک بین المللی IRATA هست
  ترکیه ویزای کار برای این تخصص ؟امیدی هست؟

  • سلام
   عزیز مهندس نرم افزار تو ارتفاع چی کار دارد؟عجب اوضاعی شده . کار در ارتفاع پیدا میکنید ولی روزمزدی . ولی چنانکه در مدرک دانشگاهی خود توانایی دارید کار دائمی پیدا میکنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 12. من قراره بیام ترکیه واسه زندگی لیسانس مهندسی مدریت پروژه دارم و مدرک دیپلم ارایشگری میخواستم بدونم وضعیت کار در اونجا چجوریه اگه با مدرک دانشگاهیم کار پیدا نکنم میتونم اگه سرمایه داشته باشم وارایشگاه بزنم موفق میشم یانه وضعیت ارایشگاه زنانه چجوریه

  • علیک سلام
   با داشتن سرمایه میتوانید سالن آرایشگری راه اندازی کنید و چنانکه توانایی مدریت سالن را در خود می بینید حتما موفق میشوید. زیرا درآمد آرایشگاه ها خوب هست(با مدیر توانا)
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 13. سلام بنده تولید کار ( ابر و اسفنج و فوم)هستم در شرکتهای ترک میتوانم کار پیدا کنم؟

  • سلام
   در صورت داشتن مدرک دانشگاهی با تخصص و تجربه کاری خودتان میتوانید کار قانونی پیدا کنید. چنانکه مدرک دانشگاهی نداشته باشید کار دائمی پیدا نخواهید کرد . بلکه موقتی خواهد بود
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 14. با سپاس از شما
  🙏
  من ۳۲ سالمه مبل سازم در کارم حرفه ای هستم چه از لحاظ تولید چه از لحاظ تعمیرات
  سوالم از شما بزرگ وار لینکه میتونم کاری تو شهر های صنعتی در باب کار خودم پیدا کنم در امد نسبت به شهرهای بزرگ ایران چطوره . من ترک تبریزم و زبان استانبولی رو بلدم
  راهنمایی لطفا🙏 و اینکه بخولم کارگاهی در ترکیه راه اندازی کنم چه شرایطی میخواد
  با سپاس

  • سلام
   کاری دائمی و قانونی پیدا کردنتان ممکن نخواهد بود. در مورد تاسیس کارگاه برای خویش نیاز به ثبت شرکت دارید و بعد تاسیس محل کار برای خودتان. حداقل هزینه برای راه اندازی کار برای خودتان ١٢٠ میلیون تومن خواهد بود.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 15. سلام . من ۳۰ ساله هستم لیسانس عمران و سابقه کاری در این زمینه دارم .گواهینامه بین المللی پایه ۱ هم دارم . میخواستم ببینم در شرکتهای بین المللی حمل و نقل ترکیه کاری میتونم پیدا کنم ؟

  • سلام
   کلا کسانی که مدرک دانشگاهی معتبر بخصوص رشته های پزشکی و مهندسی را دارند امکان پیدا کردن کار قانونی در ترکیه را دارند.
   فقط دوستان بدانند که کشور ترکیه به اندازه کافی نیروی دانشگاهی را دارد. و منتظر فارغ التحصیلان ایرانی نیستند که در حال استخدام کنند. کسانی که به قصد کار قانونی (کاری که کارفرما برای پرسنل خارجی خود اجازه کار دریافت میکند) به ترکیه میآیند بدانند که باید کارایی و معلومات کافی و آشنایی به زبان ترکی به همراه مدرک آن باید داشته باشند و چنانکه به زبان های زنده دنیا (انگلیسی آلمانی…) را داشته باشند در پیدا کردن کار بر بومی ها میتواند امتیاز بیشتر داشته باشند.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 16. با سلام ، بنده مدارک دریانوردی برای کشتیهای قاره پیما رو دارم و در حدود ۱۲ ساله سابقه کار در ایران در سمت مهمانداری و دارای مدارک رضایت مندی کاپیتانهای کشتیها رو هم دارم اصل مدرک من ملوانی هست آیا میتونه کاری در کشتیهای تفریحی در ترکیه پیدا کنم آیا شما میتونید کمک کنید

  • سلام
   شما میتوانید با سرچ با gemi iş ilanları به آگهی های استخدام در سایت های ترک زبان دسترسی پیدا کرده و آگهی های بروز را پیگیری کنید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 17. سلام خسته نباشید همسر من مدرک مهندسی نساجی داره که تو ایران از آنجایی که کارخانه جات نساجی کمه هستند متاسفانه در زمینه رشته تحصیلی خود مشغول به کار نیست آیا با داشتن این مدرک با توجه به اینکه ترکیه کارخانه جات نساجی داره میتونه تو کارخونه کار مناسبی پیدا کنه و اگه جواب شما بله هست از کجا باید اقدام کرد و اینکه حقوقش چه جوریه

  • سلام
   همسرتان میتوانید در شهر هایی چون بورسا و چورلی و کرکزکوی که در هر کدام صدها و سیصدها کارخانه نساجی هست کار مجوزدار (کارخانه اجازه کار را خواهد گرفت) پیدا کند. آشنایی با زبان ترکی و داشتن مدرک زبان ترکی ملزم است. حقوق دریافتی حداقل ۳ هزار لیر خواهد بود که هر شش ماه بستگی به کارایی فرد اضاقه خواهد شد.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 18. سلام ما دو خواهر هستیم با مدرک دکتری فرهنگ و زبان های باستانی ایران .البته به زبان ترکی هیچ آشنایی نداریم. آیا برای ما امکان یافتن کار در ترکیه حتی در غیر از رشته تحصیلی مان هست.ما حتی حاضریم در مراکزی مثل گارگاهها مشغول کار شویم ویا کارهای معمولی را انجام دهیم. چرا که از یافتن یک کار معمولی درایران ناامید شده ایم.

  • سلام
   شما در ارتباط با رشته تحصیلی تان فکر نکنم کاری پیدا کنید. اما امکان پیدا کردن کارهایی مثل تور لیدر و هتلداری پیداکنید هست که از مدرک تحصیلی برای گرفتن اجازه کار استفاده شود.
   این نیاز به زبان ترکی و و انگلیسی نیاز دارد.
   اما کارهای معمولی را توصیه نمیکنم که موقتی و غیر قانونی خواهد بود
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 19. با عرض سلام و خسته نباشید
  خانمی ۲۵ ساله هستم .با مدرک لیسانس زبان انگلیسی و فوق دیپلم جهانگردی مسلط به زبان ترکی هستم ولی مدرکی ندارم .چند سالی هم میشه که در ورزش شناا نجات غریق ام و مدرکش و دارم. میخواستم سوال کنم توی ترکیه با این شرایط من کاری هست ؟

  • سلام
   شما حداقل کاری که میتوانید انجام دهید تدریس خصوصی است(پس از اشنایی کامل با زبان ترکی). همچنین کار قانونی در اموزشگاه های زبان امکان پیدا کردنش را دارید که دریافتی ماهانه بین ٣ الی۵ هزار لیر در ماه است
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 20. سلام
  بنده و همسرم در استانبول هستیم، الان در نانوایی مشغولیم که خیلی راضی نیستیم
  کاری هست با جای خواب در ضمن هر دو سی و یک ساله هستیم.با تشکر 🌹

  • سلام
   الان که کار پیدا کرده اید باید خوشحال باشید زیرا حداقل هزینه زندگی را دارید اغلب این هم ندارند. البته کار شما غیر فانونی و در صورت مشاهده مامورین دولتی از کشور ترکیه اخراج خواهید شد.باید دقت کنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه
   در گروه تلگرامی سایت https://t.me/joinchat/GNt2gkLwFw3GkXMaXtLEew میتوانید از نظرات دوستان استفاده و تجربیات خود را برا دوستان بنویسید تا دوستانی که فصد ترکیه را دارند با آگاهی اقدام کنند. سپاس

 21. سلام من فوق لیسانس رشته زبان انگلیسی هستم به زبان ترکی استانبولی هم تسلط دارم آیا میتونم بعنوان مترجم در شرکتها یا بعنوان مدرس مشغول بکار شم و حدودا چه میزان درآمد میتونم داشته باشم

  • سلام
   تسلط به زبان ترکی امتیاز خوبیست .البته مدرک زبان نیز نیاز خواهد بود. شما میتوانید در آموزشگاه های زبان مدرسی کنید .یا در شرکت های بین المللی (صادرات وارداتی) استخدام شوید.حتی درس خصوصی داشته باشید.
   در صورت استخدام ۳ الی ۵ هزار لیر در ماه دریافتی خواهید داشت.
   ا مین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 22. با سلام و خسته نباشید.
  من خانمی ۳۱ ساله هستم و یک خانواده سه نفری هستیم ، قصد داریم بعد از تحقیق و جستجو به ترکیه مهاجرت کنیم ، همسرم کارمند حسابداری است و لیسانس روابط عمومی دارد و بنده لیسانی روانشناسی و یک دختر یکساله داریم، خواستم بپرسم برای ما با این مدارک تحصیلی کار هست در ترکیه ؟ و اینکه ما می خواهیم خونمون رو اینجا رهن و اجاره بدیم و با مبلغی که بدست میاریم بزاریم تو بانک تا ماهانه بتونیم پولی بگیریم ، ولی هدف اصلیه من پیدا کردن کار هست، آیا با این شرایط ما می تونیم اقدام کنیم برای مهاجرت به ترکیه یا خی؟ و اینکه زبان ترکی هم بلد نیستیم
  با تشکر و سپاس فراوان

  • سلام
   شرط اول دانستن و داشتن مدرک زبان ترکی برای استخدام کار قانونی هست.به عنوان روانشناس آسانتر از همسرتان امکان پیدا کردن کار را دارید که البته نیاز به زبان ترکی پیشرفته دارید.همسرتان بیشتر از مدرک روابط عمومی میتواند کار پیدا کند . البته این شغل نیز نیاز مبرم به ترکی پیشرفته دارد.پس از یاد گیری زبان میتوانید از طریق آگهی های استخدام بازار کار در رشته های خودتان را برسی کنید. البته برای دوستان متذکر میشوم که ترکیه به اندازه کافی فارغ التحصیل دانشگاهی دارد خارجی ها باید قدی از بومی ها بیشتر داشته باشند تا بتوانند در پیدا کردن کار از بومی ها پیشی بگیرند.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 23. سلام وقت بخیر دوست عزیز، اول اینکه ممنون بابت پاسخ های دقیق و با حوصلتون به سوالات هموطنان،
  دوم بنده هم میخام برای زندگی برم ترکیه، و ۱۰۰ الی ۱۵۰ میلیون تومان هم پول دارم که قصد دارم یه تولیدی پوشاک بزنم که هیچ تخصصی هم ندارم، اگر لطف کنید منا راهنمایی کنید ممنون میشم

  • سلام
   کار تولیدی پوشاک را به استاد کارش هم در ترکیه توصیه نمیکنم .چون ترک ها خیلی خیلی در این کار رقیب اند(البته این نظر منه). موفق نمیشوید.
   خیلی به کار پوشاک علاقه دارید مغازه اش را دایر کنید و یا از تولیدی ها گرفته به ایران وارد کنید. ….
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 24. من ۳۹ سالمه ، لیسانس صنایع غذایی دارم و ارشد تربیت بدنی ، امکان پیدا کردن کار تو ترکیه هست؟

  • سلام
   با مدرک صنایع غذایی راهت تر میتوانید پیدا کنید.البته ترکی را یاد گرفته مدرک هم بگیرید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 25. با سلام .
  بنده دانشجوی دکتری ادبیات انگلیسی هستم
  ومدرس زبان انگلیسی در دانشگاه میباشم
  آیا با این شرایط کار خوبی درترکیه پیدا میکنم؟
  لطفا بنده را راهنمایی کنید چگونه میتوانم کاری مرتبط با رشته و شغل خودم پیدا کنم .

  • سلام
   الان حق تقدم پیدا کردن کار مناسب به همراه اجازه کار است . یعنی کارفرمایی که شما را به کار میگیرد طبق مقررا ت باشد . بعد از مدتی به فکر کار خوب .شما میتوانید در آموزشگاه های زبان زبان تدریس کنید. البته دانستن و داشتن مدرک زبان ترکی نیز نیاز خواهد بود
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 26. سلام. من مهندس عمران هستم و با تسلط به نرم افزارهای تخصصی و در زمینه مدیریت هوشمند سازی ساختمان هم فعالیت نموده ام آیا کاری مرتبط میتوانم پیدا‌کنم؟

  • سلام
   تمام دوستانی که مدرک دانشگاهی دارند احتمال پیدا کردن کار در ترکیه را دارند.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 27. با سلام.خانم ۳۱ ساله هستم دارای مدرک دبیری زبان انگلیسی.با حدود هفت سال سابقه تدریس.زبان ترکی رو کامل بلدم.آیا برای من شغل مناسبی با رشته ام پیدا میشه.واز کجا باید اقدام کنم.ممنونم

  • تعقیب آگهی های استخدام در سایت های ترک زبان و همچنین دادن آگهی تدریس خصوصی در سایتهایی مثل
   sahibinden.com
   بخش آگهی های استخدام
   یعنی یا تدریس خصوصی و یا تدریس در آموزشگاه های زبان (دومی باشد بهتر خواهد بود زیرا برای شما اجازه کار را خواهند گرفت)
   ادمین تور استانبول
   جویای کار در ترکیه

 28. با سلام. من کارم طراحی دکوراسیون داخلیه ، تسلط کامل دارم رو نرم افزار اتوکد و همچنین سابقه سرپرستی دفتر طراحی،سابقه مدیریت اجرایی، سابقه در شرکتهای به نام در تهران و سابقه کار اجرایی.اما یک اینکه سرمایه کافی ندارم واسه اینکه خودم دفتر بزنم اونجا و باید به عنوان کارمند بگردم دونباله کار مربوطم و دوم اینکه متاسفانه زبان ترکی بلد نیستم. سوالی که دارم انه که با توجه به رونقی که کار ام دی اف و چوب اونجا داره ، من میتونم کار پیدا کنم و اینکه واسه زبان اونجا جایی هست که اموزش بدن؟ ممنون از راهنماییتون، در ضمن من ٣١ سالمه و متاهل هستم

  • سلام
   چنانکه مدرک دانشگاهی ندارید نمیتوانید کار قانونی پیدا کنید . ضمنا برای یادگیری زبان ترکی و مدرک اش میتوانید در ترکیه و یا استانبول اقدام کنید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 29. سلام فارغ التحصیل نرم افزار (لیسانس) می باشم سابقه کار بیش از ۱۵ سال در دفاتر مجله را داشته ام
  تسلط کامل با برنامه های indesign و photoshop را دارم
  آیا ترکیه در این زمینه نیروی کار می گیرد؟
  با تشکر

  • سلام
   تخصص شما به همراه مدرک تحصیلی و سابقه طولانی شانس بیشتری در پیدا کردن کار در ترکیه را به شما خواهد داد.با یادگیری زبان ترکیه و گرفتن مدرک زبان ترکی می توانید اقدام به جستجوی کار در ترکیه کنید.
   لینک گروه تلگرام https://t.me/joinchat/GNt2gkLwFw3GkXMaXtLEew
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 30. سلام من ۳۶ سالمه مجرد ورزشکار اشپز غذاهای فرانسوی و ایتالیایی مسلط به دیزاین بشقاب غذا و سالاد هستم مسلط به زبان انگلیس و یونانی هستم کمی هم ترکی بلدم ایا میتونم ترکیه کار پیدا کنم تو رستوارن

  • سلام
   رستوران ها اغلب توسط مامورین بیمه دارایی و بهداشت کنترل ماهانه میشوند و احتمال اینکه با مشکل اخراج از ترکیه مواجه شوید هست زیرا کارفرما ها اجازه کار برای شما نخواهند گرفت.شاید در کشتی ها که مدام در سفراند بتوانید کار در آشپزخانه پیدا کنید(که به زبان انگلیسی هم آشنایی دارید). gemi iş ilanları را سرچ کرده وارد سایت های ترک که استخدام پرسنل در کشتی را دارند شانس خود را امتحان کنید
   موفق باشید ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 31. سلام
  من ۲۵ سال سن دارم و مدرک دیپلم الکترونیک فنی اما در زمینه سیستم های امنیتی اعم از دوربین های مداربسته سیستم های اعلام سرقت و حریق و سانترال تلفن و شبکه به صورت حرفه ای به مدت ۴ سال مشغول هستم با توجه به نداشتن مدرک دانشگاهی و زبان آیا راهی برای مهاجرت کاری هست ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام
   مهندس الکترونیک هم در پیدا کردن کار با مشکل مواجه است(در ترکیه).وضع اقتصادی ترکیه هر روز سیر نزولی دارد و بیکاری رشد صعودی.در بین بومی ها نیز افراد زیادی مثل شما تخصص کاری دارند ولی کار نیست.تنها یک را میتوانید در ترکیه انتخاب کنید آنهم سرمایه گذاری در کار و تخصص خود .البته که باید مالی شما قدری قوی باشد (حداقل ۱۰۰ هزار لیر جهت کل مصارف).راه دیگر کار غیر قانونی (بدون مجوز کار) که به هیچ کس توصیه نمیکنم . اگر قرار بر نظافت توالت رستوران های ترکیه و غیره باشد بهتر است در این همان کار را قانونی انجام دهید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 32. سلام
  با توجه به شرایط فعلی ترکیه که خیلی ورشکستگی رو داخل سایت خودتون خوندم زیاد شده در سال جاری برای تاسیس شرکت و مهاجرت در حد متوسط برای زندگی سه نفره درآمد داره؟؟
  البته من برای اردیبهشت ماه دارم برنامه ریزی میکنم که مدرسه پسرم تموم شه و فرصت فروش لوازم منزل رو داشته باشم

  • سلام
   درامد شرکت شما بستگی به سرمایه مهارت همچنین تجربه های رقابتی شما دارد.کسی که این سوال ها را میپرسد به نظر من موفق نمیشود زیرا در هر کاری باید اول از همه به نیروی کاری خود اعتماد داشته باشید (خواستن توانستن است ) تا خودتان را باور نداشته باشید خواسته ها به واقعیت نخواهد پیوست.در همه جای دنیا همینطور است(حتی در ایران).مخارج ماهانه یک شرکت(هزینه پرسنل اجاره شرکت دارایی شهرداری بیمه محاسبگر ………..) بیشتر از هزینه زندگی ماهانه ۳ نفر در ترکیه است.یعنی قبل از فروش لوازم یک برسی در محل داشته و قدرت کاری خود را سنجیده و بعد تصمیم به فروش لوازم منزل کنید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 33. سلام دوست عزیز
  خیلی خوشحالم که سایت شما رو پیدا کردم و ممنونم از شما بخاطر توضیحاتتون که دید روشنتری به من داد
  من لیسانس کامپیوتر هستم ولی با اون اصلا کار ندارم
  در دو زمینه عکاسی و تصویربرداری و ادیت
  و غریق نجات اوضاع کار در ترکیه رو میخواستم بدونم
  البته در زمینه اول مهارت و رزومه و آرشیو داریم مدرک نداریم
  در مورد غریق هم اینجا دارم ولی میخوام برای گرفتنش اونجا هم اقدام کنم یعنی در آزمونش شرکت کنم
  من و همسر و پسرم قصد مهاجرت داریم ولی نگرانی و استرس زیاد این مسئله قدرت تمرکز رو از ما گرفته
  نگرانی این که از مشکلات و بی سامانی اینجا بری جایی که اونم همین یا بدتر از این باشه

  • سلام
   من خلاصه میکنم اگر سرمایه برای تاسیس محل کار برای خود دارید با مشکل مواجه نمیشوید . در غیر این خانواده را به دردسر نیاندازید تا اوضاع در ترکیه ارام گیرد.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 34. سلام.من مهندس برق هستم با ۵سال سابقه کاری و مدیریت داخلی یگ کارخانه.البته مدرک زبان ندارم.شرایط گار بزای بنده هست؟متشکرم

  • سلام
   سوال شما دیگر خیلی تکراری شده و هر روز پیدا کردن کار در ترکیه مشکل تر شما که شغل مناسبی دارید بهتر است به فکر پیدا کردن کار در ترکیه نباشید زیرا احتمال پیدا نکردن کار نیز هست. و موقعیت شغلی خود را نیز از دست میدهید. اجازه بدهید این ریسک را کسانی بکنند که تا حال کار در ایران پیدا نکرده اند
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 35. سلام
  من دکترداروسازهستم
  بازارکاربرای رشته داروسازی تو ترکیه چه جوری هست؟
  باتشکرازوقتی که می گزارید

  • سلام
   حتم دارم میدانی در ترکیه دوره داروسازی ۴ سال و پس از طی این مدت مدرک لیسانس داروساز داده میشود و میتوانند در داروخانه مدیر فنی و یا برای خود داروخانه باز کند. ضمنا مصرف دارو مثل ایران زیاد نیست (گران هم هست). اما بازهم به علت داشتن سود کافی به وفور داروخانه موجود است. چنانکه سرمایه برای سرمایه گذاری دارید میتوانید داروخانه ای افتتاح کنید.زندگی آرام و سود کافی نیز خواهید داشت. در مورد استخدام مثل گذشته گارانتی نیست.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

  • سلام منم دنبال کار در داروخانه هستم تکنسین داروخانه هستم ۴ سال هم سابقه کار دارم هم تجهیزات پزشکی هم داروویی

 36. سلام، فوق لیساانس مدیریت بازرگانی MBA از دانشگاه گرینویچ انگلستان دارم. با ۴ سال سابقه مرتبط مسلط به زبان انگلیسی. برای کار در ترکیه چطور باید اقدام کنم؟

 37. سلام همسر بنده ٣۵سال دارد و فوق لیسانس مکانیک سیالات (تاسیسات)هست موقعیت شغلی مناسبی در ترکیه میتونه داشته باشه؟؟اگر بله لطفا سایت معرفی کنید وخواهشا به ایمیل پاسخ بدهید

  • سلام
   کسانی که مدرک دانشگاهی(بخصوص رشته های پزشکی و مهندسی) دارند میتوانند کار مناسب را در ترکیه پیدا کنند. البته بعضی وقت ها به زودی صورت نمیگیرد و نیاز به زمان دارد.برای کار دائمی جهت گرفتن اجازه کار از سوی کارفرما نیاز به مدرک زبان ترکی هم خواهد بود .
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 38. سلام. من مهندس برق- قدرت هستم با ۱٨ سال سابقه کار. موقعیت شغلی برای من در حال حاضر وجود داره؟
  با تشکر

  • سلام
   شما با سرچ Elektrik Mühendisi iş ilanları میتوانید به آگهی های استخدام مهندس برق دسترسی پیدا کرده و هر روز مروری داشته باشید تا پیدا کردن کار مورد نظر. در صورت پیدا کردن کار مناسب با سوابق کاری برای شروع تا ۵۰۰۰ لیر جا دارد.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 39. سلام
  من من برقکار هستم
  تسلط کامل به تابلوهایplz وقدرت وبرق ساختمان واکثر کارایی که به برق مربوط میشه رو دارم ولی مدرکه دیپلم هستش آیا برای من هم کاری هست که بتونم در ترکیه کار کنم؟ اگه هست درآمد و مخارج احتمالی رو هم اگه بگید ممنون میشم.
  و اینم بگم متأهل هستم بدون فرزند.
  تشکر

  • سلام
   فعلا اوضاع کار در ترکیه طوری است که امکان پیدا کردن کار دائمی برای کسانی که مدرک دانشگاهی ندارند ممکن نیست ، مگر کار موقتی(غیر قانونی).بهتر است فعلا شما و تمام دوستانی که شرایط شما را دارد به کار کردن در ترکیه فکر نکنند.مگر با داشتن پول و سرمایه گذاری برای تاسیس شرکت
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 40. سلام من خانم چهل ساله دارای مدرک زبان آلمانی و مسلط به آن با سابقه تدریس ۱۰ سال، متاهل دارای یک فرزند پسر ۱۴ ساله هستم که می خواهم از طریق un در ترکیه پناهندگی کانادا را بگیرم می خواهم بدانم در مدت اقامت در ترکیه می توانم کار پیدا کنم ؟

 41. سلام من خیاط هستم خانم ۴۸ ساله ایا در دنیزلی برایم کارهست چطور باید اقدام کنم میخوام پناهندگی بگیرم

  • سلام
   در مورد شرایط پناهندگی هیچ اطلاعی ندارم .شاید در گروه کسانی باشد که شما را راهنایی کند(میتوانیدبا کلیک بر آرم تلگرام در سایت عضو گروه شوید).
   در مورد کار خیاطی :
   شما میتوانید با کار در خانه خرجی خود را تامین کنید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 42. سلام
  من خانمی ۳۵ ساله مسلط به زبان های روسی و انگلیسی و مدرک کارشناسی ارشد هستم (شروع به یادگیری زبان ترکی استانبولی هم کرده ام). از سال ۸۵ تا ۸۹ هم در بخش رزرواسیون یک هتل ۵ ستاره کار کرده ام. آیا امکان یافتن کار در ترکیه در بخش هتلداری را دارم؟
  در صورت وجود این امکان حدود درآمد من به صورت ماهانه چقدر خواهد بود؟

  • در پاسخ به سارا
   سلام اشنایی به زبانهای فارسی انگلیسی روسی و ترکی و همچنین سابقه کاری کار شما را آسان خواهد نمود.در مورد دریافتی از ٣ الی ٨ هزار لیر دریافتی میتوانید داشته باشید البته در شروع از ٣ هم خوب است تا بعد
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 43. سلام بنده تنکنسین ، طراح و نصاب اسانسور هستم از چه روشی میتونم تو ترکیه کار پیدا بکنم مدرک دانشگاهیمم کاردانی ماشین افزاره تو علمی کاربردی

  • سلام
   شما با سرچAsansör işilanları به آگهی های استخدام در ارتباط با آسانسور خواهید رسید.ولی قبلا باید مدرک زبان ترکی و همچنین روزمه به زبان ترکی داشته باشید .
   ادمین تور استانبول جوبای کار در ترکیه

  • سلام
   شما ıt uzmanı iş ilanları را سرچ و آگهی های استخدام در ارتباط با رشته تخصص خود را مطالعه و برسی و در صورت نیاز روزمه به زبان ترکی و ملاقات حضوری داشته باشید.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 44. سلام من ۲۹ سال درم دارای مدرک کارشناسی حقوق وترکمن نیز هستم چطور میتوانم در ترکیه کار مورد تحصیلات خود را پیدا کنم ؟

  • سلام
   اول اینکه محتوای رشته حقوق ایران با ترکیه فرق دارد. دوم طبق قانون ترکیه کسانی میتوانند در مراجع قضایی اعم از قاضی و…..و همچنین وکلا و همچنین دفتر دار ها و … که تابعیت کشور ترکیه را داشته باشند.لذا در این شرایط کار مرتبط با رشته خود پیدا نمی کنید
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 45. سلام
  مهدی هستم ٣۶ساله متاهل بدون فرزند
  لیسانس مهندسی عمران با١٣سال سابقه
  نوازنده ضرب و تیمپو و همکاری با گروه بندری مرحوم محمود جهان
  جهت مهاجرت به ترکیه از طریق کار لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

  • سلام
   شما فقط از طریق مدرک دانشگاهی تان امکان پیدا کردن کار دائمی را دارید .میتوانید با سرچ inşaat mühendisliği iş ilanları آگهی های بروز را دنبال و پیگیری نمایید. ضمنا داشتن مدرک زبان ترکی زمان گرفتن اجازه کار توسط کارفرما برای شما نیاز خواهد بود.
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 46. با سلام و تشکر بابت زحماتتان، و اینکه خیلی با حوصله به سوالات جواب میدید،
  بنده ۳۰ سالم هست و یه بچه ۳ ساله دارم مدرک کارشناسی حسابداری دارم،و قصد زندگی در ترکیه را دارم، در شهر خودم هم مغازه سوپر مارکت دارم که با برادرم شریکم و ماهیانه حدود دو میلیون درآمد دارم که این درآمد در صورت رفتن به ترکیه هم ادامه داره و کمک خرجم میشه و ۱۰۰ الی ۱۵۰ میلیون هم نقدی دارم و از شما میخام در صورت امکان بنده را راهنمایی کنید
  اول اینکه با این سرمایه چکار کنم بهتره؟ یعنی بزنم به کار یا خونه بخرم
  دوم کدوم شهر ترکیه از نظر کار و زندگی بهتره؟
  سوم اگه شما بجای من بودید چه شغلی را انتخاب میکردید، البته نمیخام بیام اونجا و کارگر باشم، چون دنبال پیشرفتم

  • سلام و سپاس از قدردانی شما
   ۱۵۰ میلیون را در خیلی از کارها میتوان سرمایه گذاری کرد. اما اینکه من جای شما بودم چه شغلی را انتخاب میکردم .شغلی را انتخاب میکردم که از عهده اش برآیم و در تخصصم باشد ضمنا تجربه کار را داشته باشم . در ترکیه فاصله رقابت ها خیلی تنگ است.
   – بخواهید با سرمایه خونه خریداری کنید مشکل درامدی پیدا میکنید.
   استانبول برای کار و زندگی در سن شما خوب است .
   اما پیشنهاد من به شما چنانکه سرمایه شما نقد است بهتر است در ایران و در حساب سپرده بماند شما به تنهایی به مدت یک ماه به استانبول آمده و اوضاع را از نزدیک برسی و تحقیق کنید (هر چند هزینه یک ماه زندگی در استانبول را خواهید داشت که برای تصمیم گیری دقیق هزینه خوبی است).
   – در آخر اینکه بر روی نمایندگی برند ها بیشتر تحقیق کنید(برند ها هر چند هرماه به سود شما سهیم هستند ولی ریسک برای سرمایه گذار خیلی کمتر است)
   ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

   • ممنون از راهنمایی خیلی خوبتون، راستش تخصص من هم حسابداری هست هم در زمینه سنگ های ساختمانی مثل تراورتن و مرمریت(دفتر سنگ ساختمانی داشتم)، هم سوپر مارکت که الان دارم. ولی تولیدی لباس هم خیلی دوست دارم، با سرمایه من میتونم یه تولیدی بزنم؟
    و اینکه تو رشته های بالا کدوم الان بهتره تو کشور ترکیه،
    ایران که خراب شده، نه اقتصاد داره و نه امنیت

    • سلام
     برای سرمایه گذاری نیاز به تحقیق دارید باید خودتان باشید تا در کاری که تصمیم به فعالیت گرفته اید در شهر مورد نظرتان برسی محلی کرده و به نتیجه برسید.البته مقدار سرمایه شما را نمیدانم که بگویم برای تولیدی پوشاک کافی است یانه.
     ادمین تور استانبول جویای کار در ترکیه

 47. سلام
  تشکر از وقتی که صرف میکنید
  تولید کننده پوشاک بچه گانه در تهران هستم
  تصمیم مهاجرت به ترکیه را دارم٠ ایا در ابتدا برای من میتونه در ترکیه کاری باشه. که بتونم انجام بدم٠ در مسیر مهارتی که دارم٠ البته با تفاوت زیادی که بین تولید در ایران و ترکیه هست٠
  همچنین من ۴۴سالمه و به زبان ترکی اشنایی ندارم٠
  اگر جواب شما مثبت هست اگه ممکنه بفرمایید تو کدام شهر برای من شرایط فراهم تر هست.
  خیلی تشکر میکنم،
  خسته نباشید.

  • سلام
   شما در صورت سرمایه گذاری (تاسیس تولدی پوشاک در ترکیه)میتواند اجازه کار دریافت کنید و برای خانواده اقامت دریافت کنید.در غیر این شاید کار موقتی(غیر قانونی و بصورت قاچاق)برای یکی دو ماه در تولیدی ها پیدا کنید
   ادمین تور استانبول
   جویای کار در ترکیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *