کار در منزل

کار در خانه
کار در منزل
شما میتوانید در شهرهای بزرگ و صنعتی مثل استانبول ازمیر بورسا دنیزلی و… کار را در منزل خودتان انجام دهید و قسمتی از هزینه زندگی خودتان را تامین کنید.چنانکه در خانه بیشتر از یک نفر هستید کار بیشتری را انجام خواهید داد و پول خوبی را دریافت خواهید کرد. کارفرمایان برای افرادی که به عللی میخواهند هم در خانه باشند و هم درآمدی داشته باشند این امکان را میدهند و مواد اولیه را پای درب منزل میدهند و محصول آماده را را از درب شما تحویل میگیرند. کار در منزل برای کارفرما مقرون به صرفه است زیرا افرادی که برایش کار میکنند هزینه ای ندارند تا او پرداخت کند (هزینه بیمه دارائی و..) و فقط دستمزد افراد پرداخت میشود. در این میان برای افرادی که میخواهند در منزل کار کنند نیز خیلی خوب است زیرا هم در منزل به کارهای شخصی خودشان (پخت پز کارهای منزل و در صورت داشتن کودک و یا بیمار در منزل) رسیدگی میکنند.و علاوه بر آن درآمدی است که کمک زندگی خواهد بود. کار در منزل توسط تعداد زیادی از شرکت ها در ترکیه ارائه میگردد. افرادی که کار در منزل را ترجیح میدهند با در نظر گرفتن تجربه کاری مهارت و خلاقیت خودشان از بین کارهای متنوع یکی را انتخاب میکنند.از بین این کارها میتوان
. تا کردن دعوتیه
. کار در منزل شیرینی نکاه (عروسی)
. کار در منزل پخت غذا
. کار در منزل تمیز کردن نخ
. کار در منزل پر کردن کیسه حنا
. کار در منزل ساخت شمع
. کار در منزل ساخت صابون
. کار در منزل ساخت منجوق
. کار در منزل بافتنی
را به عنوان نمونه نشان داد. شما نیز میتوانید کاری را که در آن تجربه دارید بنویسید و یا یکی از کارها را انتخاب کنید که باب میل شماست و توانائی انجام آن را دارید.
شما میتوانید از طریق ما نیز با این شرکت ها آشنا شوید. شما میتوانید کاری را که توانائی آنرا دارید در جای دیدگاه ها برای ما بنویسید تا ما بتوانیم شرکتی را که کار خواسته شما را در منزل میدهد برای شما معرفی نمائیم(به ایمیلتان ارسال خواهد شد).
توضیح اینکه کار در منزل برای افرادی که در ترکیه زندگی میکنند و یا قصد اقامت در ترکیه را دارند شامل میشود.

52 فکر می‌کنند “کار در منزل

 1. با سلام و احترام
  من درازمیر زندگی میکنم اقامت توریستی گرفتم
  نیاز ب کار دارم
  پخت غذا
  پر کردن کیسه حنا
  بافت
  ساخت شمع
  هر کدوم باشه میتونم انجام بدم
  ممنون میشم راهنمای کنید

  • سلام
   شما کافیست کار در منزل ازمیر را به زبان ترکی سرچ کنید . هر روز آگهی های جدید منتشر میشود که میتوانید انتخاب و با کارفرما ها ارتباط برقرار کنید.
   موفق باشید
   لینک تلگرام سایت https://t.me/touristanbul
   لینک صفحه اینستا گرام touristanbul.ir

 2. سلام.من ساکن مانیسا هستم.کار در منزل احتیاج دارم.سرتیفیکیت دستیار جراحی دندانپزشک و پزشک عمومی(دندان)و بهداشتیار در دندانپزشکی دارم.اما بخاطر بچه تازه امکان کار بیرون از منزل ندارم.

 3. سلام. من جویای کار در رستوران هستم ومهاجرت کباب سیخ کردن و جوجه سیخ کردن و پخت نان مهارت دارم ولی زبان ترکی مهارت ندارم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 4. سلام.من در ترکیه زندگی میکنم و جویای کار در منزل هستم.فکر میکنم در کار بسته بندی پوشاک و بسته بندی منجوق وحنا مهارت دارم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سلام
   بهتر است با نوشتن کار در منزل با نوشتن استانبول و منطقه زندگی در کنارش (به زبان ترکی) به آگهی های مورد نظر خواهید رسید.
   موفق باشید
   ادمین کار در منزل
   https://t.me/touristanbul
   لینک صفحه اینستا گرام touristanbul.ir

  • سلام
   شما میتوانید آگهی های کار در خانه آدانا را هر روز در سایت های ترک دنبال کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.
   ادمین
   لینک کانال تلگرام https://t.me/touristanbul
   لینک صفحه اینستا گرام touristanbul.ir

 5. سلام من ساکن استانبول هستم به دلیل اینکه بچه کوچک دارم دنبال کار در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   شما İstanbul evlere ek iş veren firmalar 2018 را سرچ کرده شرکتهایی که در استانبول کار در خانه دارند را پیدا کنید. ضمنا بهتر است نام منطقه خود را نیز کنار استانبول اضافه کنید.
   ادمین کار در منزل
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 6. مندرشهر دنیزلی زندگی میکنم دنبال کار در منزل میگردم لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید

  • سلام
   شما Denizli evlere ek iş veren firmalar 2018 را سرچ کنید تا شرکتهایی که برای منازل کار میدهند را پیدا و تماس جهت گرفتن کار بگیرید.
   ادمین کار در منزل
   لینک کانال تلگرامی سایت https://t.me/touristanbul

 7. سلام و خسته نباشید… من استانبول زندگی میکنم برای کار در منزل می‌توانید به من کمک کنید لطفا ؟( مثل تمیز کردن نخ و یا پر کردن کیسه حنا )

 8. سلام من و همسرم ۴ ماهه به استانبول آمدیم و چون همسرم مشکل قلبی دارد کار در بیرون منزل برای میسر نیست اگر امکان دارد کار در منزل به ما معرفی کنید

  با سپاس

  • سلام
   بهتر است Evlere iş veren fırmalar را سرچ کنید تا بتوانید شرکت هایی که به خانه کار میدهند را پیدا و تماس بگیرید
   ادمین کار در خانه
   لینک کانال تلگرام سایت https://t.me/touristanbul

 9. سلام من ساکن استانبول هستم و دنبال کار در منزل هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام
   هر روز تعداد زیادی آگهی کار در خانه منتشر میشود تلفنی ارتباط برقرار کنید. کار مناسب با تخصص خود را پیدا میکنید . درب منزل تحویل داده و درب منزل پس از تکمیل کار از شما خواهند گرفت . ضمنا اغلب دستمزد ها هفتگی پرداخت میشود.
   ادمین تور استانبول کار در منزل
   لینک تلگرامی سایت تور استانبولhttps://t.me/touristanbul

 10. سلام و وقت شما بخیر،
  من محمد امین الهام از افغانستان هستم لیسانس اقتصاد تجارتی دارم، به زبان انگلیسی بلدیت دارم ، ترکی را در حد که مشکلم را حل کنم میدانم ، کارت اقامت ترکی دارم ، پاسپورت دارم ، رانندگی بلد هستم ، جواز رانندگی جهانی دارم ، اگر لطف کنید در قسمت کاریابی من را کمک کنید ممنون می شوم
  با مهر

  • سلام محمد امین
   شما که در ترکیه اجازه اقامت دارید مشکل اصلی شما حل شده است .برای کار چرا آگهی های استخدام و بروز را پیگیری نمیکنید.شما در کدام شهر مقیم هستید بنویسید تا در صورت بودن کار در ارتباط با تخصص شما به ایمیل تان ارسال کنم.
   ادمین تور استانبول کار در منزل

 11. سلام من مدرک کمک بهیاری دارم و قصدت اقامت ترکیه رو دارم میخاستم بپرسم با این مدرک میتونم تو خانه سالمندان یا منزل ب عنوان مراقب از سالمند کار کنم. لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنونم.

  • سلام
   البته امکان پیدا کردن کار را بیشتر در خانه ها را دارید.به عنوان مراقبت از بیمار و یا سالمند در خانه که اکثرا با جای خواب است. میتوانید آگهی ها را برسی کنید برای این کار evde yabancı hasta bakıcı iş ilanları را سرچ کنید تا به سایت هایی که در این مورد آگهی استخدام بروز منتشر میکنند را پیدا کنید .راهنمایی کافی نبود بنویسید.
   ادمین تور استانبول کار در منزل

 12. سلام
  ما از طریق خرید خانه میخواهیم در ترکیه اقامت بگیریم و در کار کترینگ هستیم, آیا امکان دارد در منزل خود غذا را تهیه کنیم و مشتری جذب کنیم؟
  با اقامتی که از طریق خرید خانه داریم چنین کاری مجاز است؟
  ما میخواهیم برای خودمان کار کنیم در منزل خودمان, چطور امکان پذیر است؟

  • سلام الهه
   با توجه به اینکه شرکت ها در قبال خرید غذا برای پرسنل خود فاکتور فروش از فروشنده طلب میکنند و شما به علت اینکه اجازه محل کار ندارید و در منزل تهیه میکنید نمیتوانید فاکتور صادر کنید.پس چنین کاری ممکن نیست .مگر اینکه غیر رسمی به مغازه ها و مکان های کوچک پخش کنید که اغلب نیاز به فاکتور ندارند.کار در منزل قانونی نیست لذا شامل مالیات نمیشود .چنانکه بخواهید این کار را بصورت فانونی انجام دهید باید مراحل قانونی که شامل ثبت شرکت و اجاره محل کار و گرفتن مجوز های لازم شامل شهرداری بهداشت و محیط زیست و اتاق اصناف و… است. بدین طریق به شما اجازه کار در ترکیه صادر میشود.
   حال توصیه من به شما : بهتر است همان کار را در منزل به صورت غیر رسمی شروع کنید (البته کیفیت و کمیت به همراه سلیقه و بهداشت).شروع به پخش در مکانهای نزدیک و کوچک کرده و در صورت جواب دادن کار و رونق گرفتن میتوانید شرکتی در همین ضمینه به ثبت رسانده و به کار قانونی اقدام کنید.بدین صورت ریسک را هم از بین میبرید.
   ادمین تور استانبول کار در منزل

 13. سلام ببخشید من کارم نصب انتنهای ماهواره است ولی الان به دلیل بیماری مادرم نمیتونم از خونه خارج شوم وعلاقمند به همکاری با شما ممنون رضا.

  • سلام رضا
   من از این سایت درآمدی ندارم که با شما قسمت کنم. سعی بر این است در اوقات فراغت کمکی بر دوستان کرده باشم .چنانکه شما نیز از ایران در ارتباط با ترکیه میتوانید به سوالات دوستان کمک کنید من یکی خوشحال میشوم.
   ادمین تور استانبول کار در منزل

 14. سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز من نصاب سیستمهای امنیتی هستم با ۳۳ سال سن میخواستم ببینم در رسته کاری من تو ترکیه کار پیدا میشه.ممنون

  • سلام امیر
   کار زیاد است ولی به خارجیان زیاد کار نمیدهند ( به علت دغدغه های اجازه کار ).در صورت توانایی بالا میتوانید شریک سرمایه دار پیدا کنید (کار از شما سرمایه از شریک).
   ادمین تور استانبول کار در منزل

    • سلام
     نیاز به سرمایه گذار ترکیه ای و یا ایرانی نا آشنا نیست. در اطراف خودتان هستند که سرمایه گذار باشند.کافی است شما را باور کنند.
     ادمین تور استانبول کار در استانبول

 15. باسلام خسته نباشید به زودی قصد مهاجرت به استانبول رو دارم با خانواده برای کار در منزل یا نگهبانی همان حراست از چه طریقی می شود کار پیدا کرد ممنون

  • سلام
   تنها راه پیدا کردن کار در ترکیه یا از طریق آشنا و یا از طریق آگهی های استخدام که هر روز در سایت ها و روزنامه های ترکیه انتشار می یابد.
   ادمین تور استانبول کار در منزل

 16. سلام. فریبا هستم.در زمینه بسته بندی و منجوق دوزی مهارت دارم.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  • سلام
   کافی است evde boncuk işi را سرچ کنید تا به آگهی های کار دهنده برسید. زیاد هم هست.به راحتی میتوانید کار پیدا کنید.ترکی هم زیاد آشنایی ندارید از همسایگان کمک بگیرید.
   ادمین تور استانبول کار در منزل

 17. سلام خسته نباشید من استانبول زندگی میکنم ومیخواهم کار

  در خانه انجام بدهم در درست کردن ترشیجات مهارت دارم وهمچنین کارهای لیبل لباس بسته بندی کردن وورچسب زدن به لباس برای نساجی ها ولی نمیدونم به کجا مراجعه کنم کمی هم ترکی استانبولی میتونم صحبت کنم لطفا راهنمایی بفرمایین با تشکر فراوان

  • سلام
   evde iş ilanlar را سرچ کنید .البته شهر و منطقه را اضافه کنید.تعداد زیادی آگهی موجود است
   ادمین تور استانبول کار در منزل

  • سلام آرش
   خارج از سایت کمکی از من ساخته نیست.چنانکه سوال و یا راهنمایی نیاز دارید مطرح نمایید تا در اسرع وقت جوابگو باشم.
   ادمین تور استانبول

 18. سلام من ساکن استانبول هستم وجویای کار در منزل هستم بیشتر در زمینه بسته بندی منجوق و…
  ممنون میشم راهنماییم کنید که چه سایتی رو دنبال کنم
  تشکر از اطلاع رسانی شما.

  • سلام
   برای کار منجوق دوزی در خانه (استانبول) . شما میتوانید با سرچ evlere iş verenler istanbul شرکتهایی را که به خانه ها انواع کار را میدهند پیدا کنید. اما برای منجوق دوزی بهتر است از evde boncuk işi veren firmalar istanbul استفاده کنید. مشکلی داشتید مطرح کنید.
   ادمین تور استانبول

 19. سلام
  قصد مهاجرت به ترکیه رو دارم و مربی بدنسازی و والیبال هستم
  به نظر شما میتونم کار پیدا کنم بیشتر هدفم انالیاست

  • سلام نازی
   با داشتن مدرک دانشگاهی و مجوز های مربوطه امکان پیدا کردن کار برایتان هست.
   ادمین تور استانبول

 20. سلام من ۱ماه که ساکن انتالیا هستم و دارای مدرک نجات غریق درجه۱ هستم. مدرک بین المللی ماساژ دارم و مربی دولفین هم هستم وجویای کار در اینجا لطفا راهنمای کنید.

  • سلام
   شما antalya otelleri iş ilanları را سرچ و آگهی های بروز استخدام هتل های آنتالیا را هر روز برسی و تعقیب کنید
   ادمین تور استانبول

 21. سلام . من در استانبول ساکن هستم و علاقمند کار در منزل . فکر کنم کار ساخت شمع و صابون و ساخت منجوق بتونم انجام بدم

 22. با سلام
  من در زمینه اپراتوری ماشینهای cnc صنعتی مانند : فرز مهارت دارم و البته در جوشکاری صنعتی نیز سابقه و مهارت دارم . ایا برای این شغلها در ترکیه کارپیدا میشود؟

  • سلام سادات
   چنانکه در کارتان مهارت داشته باشید امکان اینکه به افراد بومی ترجیح داده شوید هست.بخصوص در ضمینه جوشکاری.
   ادمین تور استانبول

 23. سلام.
  من در ایران زندگی میکنم..ولی به زودی قصد سفر به ترکیه را دارم.همچنین قصد کار کردن را دارم.من در تمیز کردن خانه وارایشگری مهارت دارم.

  • سلام رویا
   کار در خانه برای خارجی ها حالا هم موجود است و میتوانید آگهی های روز را از راه اینترنت نیز دنبال کنید برای این کار میتوانید temizlik ve bakıcı iş ilanları را سرچ کنید .البته نمیدانم ترکی آشنائی دارید یا نه ولی ترجمه جمله نوشته شده نظافت و نگهداری (کودک و سالمند) میباشد. کار در خانه امتیازی که دارد هم برای شما اقامت میگیرند و هم در همان خانه میتوانید بمانید. اما برای کار آرایشگری در ترکیه باید Bayan Kuaförü İş ilanları را سرچ کنید. البته کار آرایشگری درآمد خوبی هم دارد اما پیدا کردن کار که کارفرما برایتان اجازه کار بگیرد خیلی مشکل است.
   ادمین توراستانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *