۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا

16 سال زندگی در جنگل آنتالیا۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا
در زلزله سال ۱۹۹۹ میلادی در ترکیه که ۵۴ سال سن داشت. در این زلزله ۳ برادر خود را از دست داد و ۱۶ سال در پشت ساحل در جنگل لارای آنتالیا به زندگی کردن ادامه داد.مردم طی پیاده روی در جنگل متوجه مرد ۷۰ ساله شدند.اطلاع به شهرداری لارا سبب شد تا این مرد ۷۰ ساله به خانه سالمندان برده شود.
۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا
این مرد تکین تکه نام دارد.در ساکاریا با خانواده اش زندگی میکرده که در زلزله خانه آنها ویران و ۳ برادر خود را از دست میدهد.در این زلزله ۱۸ هزار و ۳۷۳ نفر جان خود را از دست داده بودند.ولی تکین و مادرش زنده ماندند.
۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا
تکین پس از گذشت ۱۶ سال در مورد این اتفاق ناگوار دوست ندارد سخنی بگوید.پس از زلزله برای زندگی آرام با مادرش به لارای آنتالیا کوچ کرد .خانه ای کرایه کردند و زندگی تازه ای را شروع کردند.
۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا
پس از مدتی به علت توان مالی نتوانستند از عهده کرایه خانه برآیند.خانه را خالی کرده به وسط جنگل در آنتالیا (لارا) پناه بردند.برای خودشان چادری خریداری کرده و با قسمتی از وسایل خانه که به چادر آورده بودند شروع به زندگی کردند.پس از مدتی مادر توان خود را از دست داد و در اسپارتا به خانه سالمندان رفت.ولی در سال ۲۰۰۲ از دنیا رفت.پس از مرگ مادر تکین ضربه دیگری خورده بود.در این میان توانست جور کند تا از دولت حقوق معلولی دریافت کند.اما از زندگی کردن از جنگل دست نکشید.تا زمانی که با اطلاع دادن مردم به شهرداری به زور قانع شد تا جنگل را ترک و به خانه سالمندان برود.
اخبار روز ۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا از سایت زمان ترکیه ترجمه شده است.
اخبار روز ترکیه ۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا
اخبار ترکیه در سایت نور استانبول
اخبار آنتالیاّ
بازگشت به صفحه اصلی سایت تور استانبول

2 فکر می‌کنند “۱۶ سال زندگی در جنگل آنتالیا

  1. بادرود و تبریک سال نو در مورد اقامت در ترکیه سئوال داشتم خدمتتون همسرم متخصص طب اورژانس هست ک این تخصص در ایران شاید تعدادشون زیر بیست نفر هست و خودم skincare پوست و مو با مدرک سازمان جهانی کاراز چه طریق و چه سایتی میتونم وضعیت استخدام و کار در این دو حوزه پزشکی رو بدونم و سایرشرایط زندگی و میزان درآمد در این دوحرفه,باسپاس فقط من نمی‌دونم پاسخ شما رو چطور دریافت کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *